Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39388.91
1.55%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2157.8
3.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.29
1.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.2
-0.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Yeni Girişimiyle Avustralyalıların Yüzünü Güldürecek!

Binance Avustralyalı yatırımcılar için fiat-kripto para kullanımını mümkün kılacak yeni girişimini duyurdu.

Clock
Paylaş
Binance Yeni Girişimiyle Avustralyalıların Yüzünü Güldürecek!

Binance, sınırlı hizmet sunduğu Binance Lite Austalia’nın yanı sıra yeni bir girişimle Avustralyalıların yüzünü güldüreceğini açıkladı. 29 Temmuz tarihinde (bugün) yapılan açıklamada yeni girişim Avustralya doları (AUD) kullanarak direkt kripto para alımı desteği sunacak. Yeni girişimini “AUD ile dijital varlık ticareti için düzenlenmiş, güvenli bir platform” olarak nitelendirdi.

728×90 muhabbit - Binance Yeni Girişimiyle Avustralyalıların Yüzünü Güldürecek!300x250 muhabbit - Binance Yeni Girişimiyle Avustralyalıların Yüzünü Güldürecek!

Ayrıca Binance yeni girişimini, Avustralyalı yatırımcıların platformda tüm güvenlik kontrollerine erişim sağlayabilecekleri, derin likiditeye sahip ve hızlı bir tam teşekküllü borsa olarak tanımlıyor. Avustralyalı yatırımcılarla birebir görüşmeler ve topluluktaki istekler doğrultusunda tasarlanan platform merakla bekleniyor.

Peki Ne İşe Yarayacak?

Geçtiğimiz sene Avustralya için sınırlı hizmet sağlayan bir platformu Binance Lite Australia ile Avustralya’daki kripto para dünyasını hareketlendirmişti. Lakin sınırlı bir hizmet sağladığı için küresel kripto para borsası Binance’in elde etmeyi düşündüğü başarıyı sağlayamıyordu. Özellikle kripto para ve fiat para dönüşümündeki problemler bu başarının sağlanmasına gölge düşürüyordu.

Bugün açıklanan yeni girişim ile artık Avustralyalı kripto para yatırımcıları, Avustralya doları yani AUD ile direkt kripto para alabilecekler. PayID sistemini kullanarak hiçbir işlem ücreti ödemeden, banka hesaplarından AUD yatırabilecekler.

Binance’in bu yeni girişimi için mobil ve masaüstünden ulaşılabilen web sitesinin yanı sıra mobil ve masaüstü olmak üzere uygulamalarının kullanıcılara sunulması düşünülüyor. Tam teşekküllü kripto para borsası olacağı belirtilen bu girişimin yatırımcılarla buluşma tarihi henüz belli değil, ancak kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

Cointelegraph’a konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao namıdiğer CZ, Binance Lite Australia’nın şu an temelini attıkları yeni girişim için oldukça önemli olduğunu dile getirdi. Lite versiyonu sayesinde Avustralyalı kullanıcılardan önemli bilgiler edindiklerini ve bu bilgiler ışığında hareket edeceklerini belirtti.

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar