Muhabbit

BITCOIN

ATM, ASR ve OG Taraftar Token Fiyatları Büyük Düşüş Yaşadı!

Token fiyatları kısa süre içinde düşmeye başladı.

Clock
Paylaş
ATM, ASR ve OG Taraftar Token Fiyatları Büyük Düşüş Yaşadı!

Şampiyon Esports ekibi OG (OG), İspanyol futbol kulübü Atlético Madrid (ATM) ve İtalyan futbol kulübü AS Roma (ASR)’nın kripto taraftar token fiyatları, Binance‘da listelendikten kısa süre sonra ciddi oranda düşüş yaşadı.

OG, ASR ve ATM tokenleri listelenmeden önce yatırımcılar tarafından büyük ilgi görmüş ve yükselişe geçmişti. Ancak listelenme ile birlikte büyük düşüş görüldü. Son 24 saat içinde OG taraftar token, 18.97 $ fiyatla % 29, ASR 24.17 $ fiyatla % 12.5 ve ATM %12.75 artarak 27.03 $ olarak işlem görüyordu.

Küresel kripto para borsasının lansmanından kısa süre sonra ise OG token % 41 düşüşle 8,10 $’a, ASR fiyatı % 51.05 düşüşle 9.79 $’a, ATM % 43,22 düşüşle 11.84 $’a geriledi.

Yakın zaman önce futbol devleri Juventus ve Paris St-Germain’in taraftar tokenleri listelenmesinden kısa süre sonra ani yükselişler yaşamıştı. Bu durumun tekrar yaşanacağını düşünen yatırımcıların ilgi gösterdiği taraftar tokenleri bu defa yüzleri güldürmemiş oldu.

ATM ve ASR Taraftar Tokenları

Atlético Madrid (ATM) ve AS Roma (ASR) Taraftar tokenlarının her ikisi de toplam 10.000.000 taraftar token arzına sahiptir.

Bu taraftar tokenleri, Atletico Madrid ve AS Roma Futbol Kulübü taraftarlarına Socios uygulama ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize bir etki payı veren yardımcı program tokenleridir. Socios.com, kullanıcıların kulübe özel taraftar tokenları alarak destekledikleri kulüpleri etkilemek için oy hakkı elde edebilecekleri bir uygulamadır.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar