Muhabbit

Binance’in Büyümesini Ekonomik Kriz Bile Durduramadı

Binance her geçen gün daha da ileriye gidiyor.

Binance’in Büyümesini Ne Ekonomik Kriz Ne de Ayı Sezonu Durdurabildi

Ünlü bir kripto borsası olan Binance’in büyümesini ne 2018’de yaşanan ayı sezonu ne de şu an yaşanan ekonomik kriz durdurabilmiş değil.

Geçtiğimiz 3 Yılda, ayı sezonuna rağmen Binance operasyon alanını ciddi anlamda büyüttü. Corona virus dolayısıyla yaşanan ana akım ekonomik krizi bile Binance’e engel olmuş durumda değil.

 

Binance’in kurucularından Yi He Konu hakkında;

Binance’in geliştirdiği bir blockchain girişimi olan Binance Chain’i piyasaya sürdüğümüz 2018 yılından itibaren büyümeye devam ediyoruz. Ayrıca dünya çapında itibari para birimi ilekripto paralara erişim için iş ortakları araştırmalarına başladık.

Zorlu Zamanlarda Gelişiyoruz

2018 yılı her ne kadar kripto para kullanıcıları için zor bir sene olmuş olsa da, içinde bulunduğumuz zorlu ekonomik şartlar 2018 ayı piyasasını aratıyor. Corona virüsün yayılımını engellemek için yapılan önlemler ve girişimler piyasada ciddi düşüşlere, iş zorluklarına ve işten çıkarmalara sebep oldu. Fakat Binance tüm bu yaşananlara rağmen büyümekte ısrarcı.

Yi ayrıca Binance’in 2020 senesinde başlattığı “Açık Platform” uygulamasının Binance Cloud ve referral programlarıyla beraber piyasa için likiditeye katkı sağlayacağını düşünüyor. Ayrıca 2020 senesi içinde Binance Chain uygulamasına ek olarak borsada akıllı sözleşmeler üzerine çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Binance 2020 Yılında Çok Şey Yaptı

Binance sadece 2020’de aralarında opsiyonlu Bitcoin ticareti dahil olmak üzere çeşitli güncellemeler ve eklemeler için bir düzine başlık yayınladı.

Yi, bu yılki ayı piyasası boyunca gelişmeye ve genişlemeye devam ettiklerinden, CoinMarketCap satın alımının yanı sıra, Binance’in Afrika için özel olarak geliştirdiği ödeme platformu olan Bundle hakkında yaptığı çalışmalara işaret etti.

Ayrıca Yi, sözlerine şunları ekledi;

Sürekli olarak yeni yetenekler bulmaya çalıştığımızı ve yeni işler için kendimizi geliştirdiğimizi inkâr edemem, içinde bulunduğumuz kriz durumunu bir fırsat haline getirmeye çalışıyoruz ve mantıklı yatırımlar yapıyoruz.

Bildiğiniz üzere Binance, hayatına 50 çalışanla başlamıştı, şimdi ise bu oranı %2000 arttırarak bünyesinde 1000 kişilik bir ekip barındırıyor.

Son Yazılar

Exit mobile version