Muhabbit

Binance’te Ronaldo’nun Üçüncü NFT Koleksiyonu Çıkıyor

Binance ile yaptığı işbirliği sonucu olarak Cristiano Ronaldo, üçüncü NFT koleksiyonunu da çıkarıyor. Detayları hep birlikte inceleyelim.

Efsane futbolcu Cristiano Ronaldo, Binance üzerindeki üçüncü NFT koleksiyonunun lansmanını duyurdu. 50 bin adet gizemli kutu içeren CR7 ForeverZone koleksiyonu, mevcut ve yeni kullanıcılara sunuluyor olacak.

Bu adım, Ronaldo ve Binance’in devam eden işbirliğinin en son ürünü oldu.

Üçüncü NFT Koleksiyonu

Yapılan duyuruya göre her gizemli kutu, kullanıcıları tüm zamanların en büyük oyuncularından birine daha da yakınlaştırmayı amaçlayan bir CR7 NFT’sine erişim sağlıyor.

CR7 ForeverZone koleksiyonu; 50 imzalı futbol topu ve 50 forma, Binance Blokzincir Haftası için 50 bilet ve önceki Ronaldo işbirliklerinin özel NFT’lerini içeriyor. Koleksiyonda ayrıca, Ronaldo ile kişisel olarak buluşma ve antrenman yapma fırsatı sunan bir altın NFT bulunuyor.

Üçüncü NFT koleksiyonu lansmanının ardından Binance Baş Pazarlama Sorumlusu Rachel Conlan, yapılan işbirliği ile ilgili şunları söyledi:

“Çağımızın en büyük sporcularından biri olan Ronaldo, sadece spor tarihini şekillendirmiyor; o aynı zamanda bir inovasyon devriminin de öncüsü. Üçüncü NFT koleksiyonumuz olan CR7 ForeverZone koleksiyonu ile, Web3’ün çok yönlü geleceğini oluştururken hayranlarını da Ronaldo ile buluşturuyoruz.”

Cristiano Ronaldo ve Binance

Geçen yaz Binance, Ronaldo ile bir işbirliği anlaşması yaparak “eşi benzeri görülmemiş deneyimler” sunma sözü vermiş ve kısa süre sonra “CR7” NFT koleksiyonunu piyasaya sürmüştü. Bu koleksiyon yedi farklı nadirlik seviyesine sahipti.

38 yaşındaki futbolcu, bu yıl Temmuz ayında “Forever CR7: The GOAT” adlı ikinci koleksiyonunu duyurdu. Bu koleksiyon, en iyi gollerinden bazılarını ölümsüzleştiren çeşitli NFT’lerden oluşuyordu ve farklı kategorilere ayrılmıştı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version