Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39435.23
1.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2164.14
2.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22
-0.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.8
0.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

BingX, Copy Trade’de Sübvansiyon Kuponu Sağlayan İlk Borsa!

BingX; 22 Eylül’de iOS ve Android için en son sürümü olan 3.14.0’ı yayınladı.

Clock
Paylaş
BingX, Copy Trade’de Sübvansiyon Kuponu Sağlayan İlk Borsa!

BingX, kullanıcılarının risk potansiyelini azaltarak zararlarını karşılama hedefiyle, Copy Trade hizmetinde ”Sübvansiyon Kuponu” tanıtan ilk kripto para borsası olduğunu duyurdu.

728×90 muhabbit - BingX, Copy Trade'de Sübvansiyon Kuponu Sağlayan İlk Borsa!300x250 muhabbit - BingX, Copy Trade'de Sübvansiyon Kuponu Sağlayan İlk Borsa!

Copy Trade hizmetiyle; dünya çapında 3000’in üzerinde seçkin trader ve tecrübesiz trader arasında iletişim ağı oluşturarak işlemlerin anlık ve otomatik kopyalanmasını sağlayan BingX, bu sayede piyasadaki kripto paralarla ilgili bilgi sahibi olmayan kullanıcıların, konuya yatkın trader’ların işlemlerini anlık ve otomatik kopyalaması için zemin oluşturmakta.

Bu hizmeti dünyada ilk olarak kendilerinin sunduğunu duyuran BingX, hedeflerinin kullanıcıların aldıkları riski düşük tutmak ve muhtemel zararlarını karşılamak olduğunu belirtti.

İşlemler sırasında olası kullanıcı zararları için tasarlanan Copy Trade Sübvansiyon Kuponu etkinleştirilirse, kart ve kupon değeri dahilinde tüm kayıpların tazmin edilebileceğinin altını çizen BingX; insanların zarar etme korkusu taşımadan BTC, ETH, MATIC, LUNC, OP, STG, PSG, ADA, SHIB, DOGE, CHZ ve IDO gibi kripto paralarda işlem açabileceklerini söyledi.

Dünyada ilk olma özelliği taşıyan bu yeni tanıtımla ilgili olarak BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, şu ifadeleri kullandı:


“Copy Trade, benzersiz bir ürün teklifimizdir ve biz her zaman yeni başlayanların ticaret deneyimini geliştirmek istiyoruz. Copy Trade sübvansiyon kuponlarının tanıtılmasıyla, yeni kullanıcılar kayıp olmadan işlem stratejilerini kolayca deneyebilirler. BingX’in daha fazla yeni tekniklere öncülük ederek her zaman olduğu gibi bu alanda ileride olacağına inanıyoruz.”

iOS ve Android için Son Sürüm Yayınlandı!

BingX, kullanıcı odaklı iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmak için inovasyona açık çözümler bulmaya devam ediyor. Ayrıca bunlara ek olarak BingX; 22 Eylül’de iOS ve Android için en son sürümü olan 3.14.0’ı yayınladı. Standart vadeli işlemler kısmında, trader’ın borsadaki işlem deneyimini daha da geliştiren ve mevcut pozisyonunu görüntüleme desteği sağlayan yeni özellik bu son sürüme eklendi.

tr subsidyvouchers2 2 1067x600 - BingX, Copy Trade'de Sübvansiyon Kuponu Sağlayan İlk Borsa!

Dünyanın Lider Sosyal Ticaret Borsası BingX

BingX, bünyesinde 500’den fazla kripto varlığı bulunduran kripto para sosyal ticaret borsasıdır. 2018 yılında kurulan borsa, 3 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Dünya genelinde ise 100’den fazla ülkeye; spot, türev ürünler ve copy trade hizmetleri sunmakta.

Ayrıca Kanada, ABD, Litvanya ve Avustralya’da düzenleyici lisanslar kazanan BingX, yakın zamanda varlık ve ticaret güvenliği için CertiK tarafından en iyi notu aldı. BingX; kullanıcılarını güvenli, basit ve şeffaf hizmet politikasıyla uzman trader’larla buluşturmakta.

BingX’i ziyaret edin: https://www.bingx.com/tr-tr/

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar