Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41887.62
5.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2228.79
2.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.71
-0.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.7
1.94%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bir Blockchain Oyununun Daha Arsaları Satışa Çıktı!

Popüler blockchain oyunu Mines of Dalarnia’nın, ilk arsa satışına ait detaylar belli oldu.

Clock
Paylaş
Bir Blockchain Oyununun Daha Arsaları Satışa Çıktı!

Popüler blockchain oyunu Mines of Dalarnia’nın, ilk arsa satışına ait detaylar belli oldu. Platform tarafından 23 Aralık tarihinde yayımlanan bir duyuruda portalın, hem Ethereum hem de Binance Smart Chain blok zincirleriyle etkileşime gireceği belirtiliyor.

Satış ile İlgili Ayrıntılar

Platformun web sitesi olan  https://www.minesofdalarnia.com/ üzerinden yapılacak arazi satışları 27 Aralık 2021 tarihinde aktif hale gelecek. Satışa katılmak isteyen kullanıcılar, adreslerini kaydetmek üzere 100 DAR tokenı yatırarak satış piyangosunda bilet alabilecekler.

728×90 muhabbit - Bir Blockchain Oyununun Daha Arsaları Satışa Çıktı!300x250 muhabbit - Bir Blockchain Oyununun Daha Arsaları Satışa Çıktı!

Bu işlemin geçerli olabilmesi için platform tarafından anlık görüntü alınacak. 10 Ocak 2022’de başlayacak olan anlık görüntü alma işlemi 16 Ocak 2022’de sona erecek. Ardından yapılacak çekiliş sonunda, seçilen adresler kaydoldukları 100 DAR karşılığında (1) arsa satın alacak. 

Satış ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için burada yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Çekilişe katılmanın birçok yolu olduğunu belirten platform, temelde 100 DAR tokenı depozito ederek, arazi satış portalında DAR tokenları stake ederek veya Chromia web sitesi üzerinden CHR token stake ederek katılmanın yeterli olacağını belirtiyor.

Peki Bu Arsalar Ne İşe Yarayacak

Mines of Dalarnia oyun dünyasında yer alan her gezegen parçalara ayrılmış olacak. Burada bulunan her bölüm, bir NFT ile temsil edilecek. Oyuna dahil olan oyuncuların, oyunda ilerlemek veya kaynak elde etmek için madencilik alanlarını keşfetmesi gerekecek.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Örneğin bir kullanıcı, kendisine ait olmayan bir arazi üzerinde madencilik yapmak isterse, ilgili arazi sahibine madencilik ücreti ödemek zorunda kalacak.

1*O6x20n1DVrVy25aCip24TA - Bir Blockchain Oyununun Daha Arsaları Satışa Çıktı!
Arsa Türleri

Bu da ayrı bir gelir kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. Yani hem oyun oynayarak hem de sahibi olduğunuz araziler üzerinden gelir elde etme şansınız olacak. Ayrıca sahibi olduğunuz arazileri yani bunu temsil eden NFT’leri pazar yerinde de satışa koyabileceksiniz.

Önemli Hatırlatmalar

Kullanıcılar arazi satışı için yatırdıkları 100 DAR tokenı, çekiliş hakkı elde etmemesi durumunda geri talep edebilecek. Yapılacak tüm işlemler için kullanıcıların bir cüzdan uygulaması kullanması gerekiyor. Platform, burada yaptığı bir uyarı ile herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için özellikle Metamask kullanılmasını öneriyor.

Elde edilen gelirlerin gelecekteki etkinliklerde kullanılarak ekosisteme katkı sağlanmasını hedefleyen platform, bu çekiliş usulünün oldukça adil gerçekleşeceğini belirtiyor.

Mines of Dalarnia Nedir?

Mines of Dalarnia, blok zinciri üzerinde geliştirilen bir oyun olarak tanımlanabilir. Play-to-earn özelliğini öne çıkaran proje, bu sayede oyuncuların harcadıkları süreyi ödüllendirmeyi planlıyor.

Mines of Dalarnia kanallarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Telegram: t.me/MinesOfDalarnia

Twitter: twitter.com/MinesOfDalarnia

Discord: discord.com/invite/dZaVUMy

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar