Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $38834.69
0.12%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2143.17
2.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.14
0.87%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.3
0.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bitcoin Cash Benimsenmesi İçin Canıgönülden Çalışan Vakıf!

Permissionless Software Foundation (İzinsiz Yazılım Vakfı) Bitcoin Cash’in benimsenmesi ve daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için kolları sıvadı.

Clock
Paylaş
Bitcoin Cash Benimsenmesi İçin Canıgönülden Çalışan Vakıf!

Permissionless Software Foundation (İzinsiz Yazılım Vakfı) Bitcoin Cash’in benimsenmesi ve daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için kolları sıvadı.

728×90 muhabbit - Bitcoin Cash Benimsenmesi İçin Canıgönülden Çalışan Vakıf!300x250 muhabbit - Bitcoin Cash Benimsenmesi İçin Canıgönülden Çalışan Vakıf!

Bitcoin Cash ve SLP Token teknolojisini yaymayı amaçlayan Permissionless Software Foundation (İzinsiz Yazılım Vakfı), Bitcoin Cash Topluluğu’na bir açıklamada bulundu. Açık kaynaklı yazılımların yayılmasını ve dünya genelinde Bitcoin Cash’in benimsenmesini amaç edindiğini Bitcoin Cash Topluluğu’na ilan eden PSF’ın icraatları merakla bekleniyor.

Açık kaynaklı yazılımların büyümesini ve Bitcoin Cash’in dünya çapında benimsenmesini amaç edinen toplum odaklı, oldukça otomatik ve yasal olarak henüz mevcut olmayan merkeziyetsiz otonom bir vakıf. Amaçlarına ulaşabilmek için yardımcı olan katılımcıları ödüllendirmek amacıyla Bitcoin Cash (BCH) ağında Simple Ledger Protocol (SLP) token’ı verecek. Ayrıca yazılımın projeleri de yayınlandı.

software projects - Bitcoin Cash Benimsenmesi İçin Canıgönülden Çalışan Vakıf!

“Birçok işletme Bitcoin Cash ve SLP token’larını operasyonlarına entegre etmenin faydasını görüyor. Bu işletmelerin çoğalması için çabalayacağız.”

İlerleyen dönemde büyük işlere imza atmayı hedefleyen Permissionless Software Foundation, İş Geliştirme Müdürü olarak büyük bir Bitcoin Cash destekçisi olan David Ri Allen’i bünyesine kattığını açıkladı. Açıklamada ayrıca Allen’in görüşlerine de yer verildi.

“Allen Permissionless Software Foundation’a yardım etmeyi ve desteklemeyi, emekleme dönemindeki topluluk ile işletmeler arasında bir köprü olmayı kabul etti.”

Ayrıca açıklamada PSF, “White-label BCH ve SLP cüzdanları” sunmayı da vaat ediyor.  Tamamen işlevsel bir white-label web cüzdanını Bitcoin Cash destekçilerine sağlamak amacıyla çalışmalar yürüttüğünü bu şekilde belirtiyor.

Permission Software Foundation sadece Bitcoin Cash destekçilerinden ilgi görmüyor. Yazılım geliştiricisi Chris Troutner da bu ilginin sadece destekçilerden oluşmadığını savunanlardan. Yaklaşık 10 gün önce Reddit forumunda konu ile alakalı bir başlık açan Troutner aynı zamanda YouTube üzerinde bu konuda bir video yayınladı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar