Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39419.04
1.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2159.4
3.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.21
1.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.2
0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Bitfinex Staking Hizmetini Duyurdu! ATOM XTZ EOS Ödülleri

Bitfinex’ten staking adımı geldi.

Clock
Paylaş
Bitfinex Staking Hizmetini Duyurdu! ATOM XTZ EOS Ödülleri

Az önce yapılan duyuruya göre Bitfinex, staking hizmetini başlattığını duyurdu. Staking furyasına katılan bir diğer önde gelen borsa Bitfinex, bundan böyle kullanıcılarına staking ödülleri dağıtacak.

728×90 muhabbit - Bitfinex Staking Hizmetini Duyurdu! ATOM XTZ EOS Ödülleri300x250 muhabbit - Bitfinex Staking Hizmetini Duyurdu! ATOM XTZ EOS Ödülleri

Yüzde 10’a varan staking oranları sağlayacağını belirten kripto para borsası, stakin işlemlerini ilk olarak Cosmos (ATOM), Tezos (XTZ), Eos (EOS) ve V Systems (VSYS) için açtığını belirtmekte.

Cosmos (ATOM) için tahmini yıllık yüzde 1.5 ile 3 arası bir staking ödülü açıklayan Bifinex, Tezos (XTZ) için yüzde 3 ile 5 arası, Eos (EOS) için yüzde 1 ile 3 V Systems(VSYS) için ise yüzde 8 ile 10 arası bir staking getirisi olduğunu belirtmekte.

Bitfinex Geriden Geliyor

Geçmişte en büyük hacimlere sahip olan borsa olarak öne çıkan Bitfinex, şimdilerde bu öncülüğünü koruyamıyor gibi görünüyor. Referans ödülleri gibi adımları atmakta geç kalan Bitfinex, müşterilerini diğer platformlara kaptırmıştı. Hatta 2017-2018 boğasından sonra yeni hesap açmak için 10,000 $ limiti koyan Bitfinex, sonrasında geri adım atmıştı. Şimdi ise staking ödüllerini platforma getirmiş bulunuyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar