BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Bitfinex ve Crypto.com’dan eGLD Hamlesi!

Bitfinex ve Crypto.com, eGLD’yi listeleyecek!

Yayın:

-

Bitfinex

Yüksek ölçeklenebilirliğe sahip, güvenli bir Proof of Stake ve sharding altyapısına sahip olan Elrond Network‘ün eGLD tokeni Bitfinex ve Crypto.com’da listelenecek!

Samsung blockchain wallet ile entegrasyon halinde olan Elrond Network, kullanıcılarına ölçeklenebilir bir transfer ortamı sunabilmek için çalışmalarına devam etmekte.

Ayrıca Elrond Network Holo, Atom ve Matic gibi farklı kripto para projeleri ile hali hazırda işbirliği yapmakta.

Bugünün akşam saatlerine doğru listeleme haberini Twitter üzerinden paylaşan Bitfinex, 9 Eylül saat 10:00 UTC itibarıyla eGLD’u listeleyeceğini açıkladı. Bu listeleme ile beraber kullanıcılara sunulacak olan tokenın staking özelliği de aktif olacak. Bitfinex’in açıklamalarına göre eGLD, eGLD/USD ve eGLD/USDT pariteleri ile işlem görecek.

Aynı gün içinde Crypto.com üzerinde de listeleneceği kesinleşen eGLD, Crypto.com’un Twitter hesabında duyuruldu.

Açıklamalara göre Bitfinex’ten daha önce listelenecek olan eGLD, 7 Eylül’de platform üzerinde erişime açılacak.

Crypto.com’un açıklamalarına göre, ana ağını başlatan Elrond Network, ERD’nin eGLD’ye geçiş sürecinin ana aşamasını başlatıyor. EGLD, Elrond’un yeni yerel tokeni olarak görev alacak ve Tüm ERD tokenları kademeli bir şekilde eGLD’ye dönüştürülecek.

Crypto.com’un söylediğine göre, ERD sahipleri zamanı gelince tokenlarını Crypto.com uygulaması üzerinden sancısız bir şekilde eGLD’ye dönüştürebilecekler.

Not: eGLD, Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet eden Crypto.com kullanıcıları için mevcut olmayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Litecoin Fiyat Analizi 5.12.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz (5.12.2020). Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Yayın:

-

Fiyat Analizi No 5: Litecoin (LTC)

Bugün sizler için Litecoin fiyat analizi hazırlamaya karar verdim. Litecoin de kripto piyasasının en eski ve köklü coinlerinden biri. Kriptoya adım atmış herkesin en az bir kere Litecoin alıp-sattığını tahmin ediyorum.

Litecoin LTC fiyat grafiği 5.12.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasından alınmıştır.

Litecoin için orta vadedeki görünümü ve destek/direnç seviyelerini önceden sıkça paylaştığım için yeniden değinmeyeceğim. Bugün daha kısa vadede inceleyeceğiz.

92 dolar bandındaki dirençten tekrar ret yedikten sonra fiyat bir alt bant olan 78 dolar bölgesindeki desteğe kadar geldi. Şu an buradan tepki almış durumda. Burada bir yapı oluştuğunu görmekteyiz. Dikkat ettiyseniz kırmızı ile bir trend çizgisi çektiğimi görmüşsünüzdür. Burada bir ters omuz baş omuz (TOBO) formasyonu var gibi görünmekte. Ancak fibonacci ölçülerine baktığımda değerler sınıra gelse de tam olarak TOBO formasyonuna uygun değil. Ancak değerler uygun olmadığından burayı es geçecek değiliz. Burayı bir düşüş trendi olarak alıp bu şekilde de trade edebiliriz.

Şu an benim aklımdaki strateji şu, kırmızı trend kırılmasıyla grafikte belirttiğim hedefleri beklemek. Stop noktası olarak trend kırılımından önceki dip noktası alınabilir.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Coinzo XRP Spark Dağıtımını Destekliyor!

Flare Network tokeni Spark Token, XRP cüzdanlarına 1:1 oranında dağıtılacak bir kripto para olarak öne çıkıyor.

Yayın:

-

coinzo

Kripto para borsası Coinzo, XRP tutan kullanıcılara yapılacak olan Spark Token dağıtımı destekleyeceğini duyurdu.

Flare Network tokeni Spark Token, XRP cüzdanlarına 1:1 oranında dağıtılacak bir kripto para olarak öne çıkıyor.

12 Aralık’ta alınacak cüzdan görüntüleri ile birlikte dağıtımı gerçekleştirilecek Spark Token, kripto para topluluğunda büyük ilgili ile karşılanmış durumda. Bu noktada XRP fiyatında da büyük bir artış yaşanırken, birçok borsa XRP dağıtımını destekleyeceğini açıklamıştı.

Coinzo da dağıtımı destekleyecek olduğunu duyurarak XRP yatırımcılarına güzel haberi vermiş bulunuyor. Coinzo dağıtım ile ilgili henüz tam detay paylaşmış değil. Önümüzdeki günlerde dağıtım ile ilgili detayları tam anlamıyla açıklayacağını belirten Coinzo ekibi, “takipte kalın” mesajı veriyor.

Siz Spark Token dağıtımından faydalanacak mısınız?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

XRP haberleri için: XRP Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.