Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43228.94
-1.86%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2337.93
3.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.53
-3.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $230.9
-0.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

BitMEX’ten KYC Açıklaması! En Büyüklerden Biri!

Kripto para türev borsası BitMEX, tüm aktif kullanıcılarının KYC prosedüründen geçtiğini açıkladı.

Clock
Paylaş
BitMEX’ten KYC Açıklaması! En Büyüklerden Biri!

Geçtiğimiz yıl Amerika Birleşik Devletleri Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (Commodity Futures Trading Commission) ile başı derde giren kripto para türev borsası BitMEX, tüm aktif kullanıcılarının KYC prosedüründen geçtiğini açıkladı. Blog sayfasından yapılan açıklamada 2021’in BitMEX için parlak bir yıl olacağına da değinilmişti.

28 Ağustos 2020 itibarıyla başlayan KYC prosedürüne geçiş, başta ödüllerle teşvik edilse de 4 Aralık tarihinde bir nevi zorunlu hâle geçirilmişti. KYC onayı bulunmayan kullanıcılar işlem açamaz, borsadan para çekemez duruma getirilmişti.

728×90 muhabbit - BitMEX'ten KYC Açıklaması! En Büyüklerden Biri!300x250 muhabbit - BitMEX'ten KYC Açıklaması! En Büyüklerden Biri!

KYC’li Kullanıcı Tabanıyla En Büyüklerden Biri!

Bugün (07.01.2021) yapılan açıklamada, borsanın aktif tüm kullanıcılarının KYC onayını almış olduğu belirtildi. Ayrıca duyuruda borsanın, tüm aktif kullanıcılarından KYC onayını aldıktan sonra 100 milyar doların üzerinde bir hacme sahip olduğu da eklenmişti. Bu da Seyşeller merkezli borsayı, tamamen doğrulanmış aktif bir kullanıcı tabanına sahip dünyadaki en büyük kripto para türev borsalarından biri hâline getiriyor.

Daha fazla BitMEX haberi için: BitMEX Haberleri

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar