Muhabbit

Black Ocean ve Apron Network Ortaklık Kuruyor!

Black Ocean ve Apron Network, güçlerini birleştiriyor.

Black Ocean

Black Ocean, merkezi olmayan platform Apron Network ile ortaklık kurduğunu resmi olarak duyurdu!

Merkezi olmayan dark pool projesi Black Ocean, merkezi olmayan uygulamalar için altyapı sağlayıcısı Apron Network ile stratejik bir ortaklık başlattığını duyurdu.

Genel olarak Apron Network, Black Ocean’ın daha etkili ve merkezi olmayan bir altyapı ile çalışmasına olanak sağlayacak. Dahası, bu ortaklık ile beraber Black Ocean’ın likidite sağlayıcılığı ve dark pool tekliflerinin daha iyiye gideceği söyleniyor. Açıklananlara göre Apron’un sunduğu teknolojiler, kurumsal ve ticaret odaklı hizmetlerin bir sonraki seviyeye geçmesine olanak tanıyor.

Black Ocean, yüksek frekansı bir ticaret şirketi olan VRM tarafından işletilen ve likidite sağlayan bir platformdur. Black Ocean, kurumsal kullanıcılar için muhafaza ve borç verme gibi kanalları kapsamayı hedeflemekte ve ayrıca dark pool ve likidite havuzları gibi bir dizi hizmet sunmakta. Firmanın sunduğu dark pool, 300.000 ABD doları veya 5 Bitcoin’den büyük siparişlerin tamamlanması için kullanıcılara bir alan sağlar. Bu sayede işlemlerin yürütülmesi, herhangi bir şekilde dış piyasaya yansımaz.

VRM Trade’in Türkiye Telegram kanalına katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Black Ocean’ın resmi sitesi: https://bo.market/

VRM.Trade’in resmi sitesi: https://vrm.trade

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version