Muhabbit

Blockchain Şirketi Skynet Labs Kapanıyor!

Dünyayı kasıp kavuran ekonomik kriz birçok kurumsal şirkete zor günler yaşatmaya devam ediyor. Bu dönemlerde sık sık zarar açıklayan şirketlere şahit oluyoruz, bu kez ise Skynet Labs şirketinden kapanma haberi geldi.

Siacoin’in arkasındaki blockchain şirketi olarak bilinen Skynet Labs, yeterli miktarda fon toplayamadığı için kapanmaya gidiyor. Şirket 12 Ağustos 2022 Cuma günü yayımlamış olduğu blog yazısında yürüttükleri işleri durduracaklarını, aynı zamanda personellerini de işten çıkaracaklarını duyurdu.

Eskiden Nebulous olarak bilinen şirket 2020 yılında Paradigm liderliğindeki bir finansman turunda yaklaşık 3 milyon dolarlık fon toplamayı başarmıştı.

Skynet Labs, Yeterli Fon Toplayamadığı İçin Kapanmaya Gidiyor!

Konuyla ilişkili olarak şirket CEO’su David Vorick ise şu açıklamalarda bulundu:

“Skynet Labs’in bir sonraki fon toplama turunu tamamlayamadığını ve kapanacağını üzülerek duyuruyoruz.”

David Vorick

Şirket CEO’su David Vorick 12 Ağustos 2022 Cuma günü Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda ise şu ifadelerde bulundu:

“İstediğimiz sonuç bu değil. Skynet için ise yolun sonu değil.”

David Vorick

Vorick açıklamalarının devamında, Skynet’in bir platform olarak çalışmaya devam edeceğini, kullanıcı dosyalarının çevrim içi kalacağını ve altyapının önemli bölümlerinin aktif olarak geliştirilmeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Son Yazılar

Exit mobile version