BİZİ TAKİP EDİN

BLOCKCHAIN

BlockDown TV Yayın Hayatına Başlıyor!

Uluslararası Sanal Blockchain Konferansları ile adından söz ettiren BlockDown, gözünü yayın hayatına dikti!

Yayın:

-

BlockDown TV Yayın Hayatına Başlıyor!

Uluslararası Sanal Blockchain Konferansları ile adından söz ettiren BlockDown, gözünü yayın hayatına dikti!

Dünyanın dört bir yanından kripto para dünyasını birbirine bağlayan platform BlockDown, yeni projesini duyurdu. Sanal Blockchain konferansı denildiğinde akla gelen isim BlockDown, başarılı geçen BlockDown ve BlockDown 2.0’dan sonra etkinlikler sırasında yapılan röportajları, önemli haberleri yayınlamak amacıyla BlockDown TV projesini hayata geçiriyor.

Dünya çapında 9 binden fazla insana ulaşmış olan BlockDown 2.0 sonrası etkinliklerin, söyleşilerin kısacası tüm içeriğin BlockDown TV üzerinden paylaşılacak olması, etkinliğe katılamayanları oldukça sevindirdi.

BlockDown TV sayesinde BlockDown 2.0 sırasında gerçekleşen Ripple CTO’su David Schwartz’ın konuşması veya Coindesk’in Binance CEO’su Changpeng Zhao ile yaptığı söyleşinin tamamı ücretsiz olarak kripto para dünyasının sakinleriyle paylaşılacak.

BlockDown TV CZ ile söyleşi

Üstelik sadece BlockDown 2.0 etkinlikleri yayınlanmayacak. Platform, uzak veyahut yakın geçmişte yapılmış tüm BlockDown etkinlik sunumlarını, söyleşileri, tartışma programlarını, panelleri ve açık oturumları yayınlayacaktır. Bununla birlikte ilerleyen dönemlerde yapılacak olan etkinlikleri de ücretsiz olarak BlockDown TV üzerinden yayına koyacaktır.

Tıpkı BlockDown 2.0’da olduğu gibi BlockDown TV platformunda da Türkçe dil desteği olacağı duyuruldu. Türkçe, İngilizce ve İspanyolca olarak yayın yapacak olan BlockDown TV’de dil ayarını seçmeniz yeterli. Dünyanın her bir bölgesindeki insanları Blockchain ve kripto para dünyasına çekmek için, dil seçeneği yelpazesinin daha da genişletileceği düşünülüyor.

Parlak Fikir Korhaliller’den!

Kripto para dünyası tarihine iki başarılı sanal konferans yazmış olan BlockDown’ın bu yeni fikri EAK Digital Blockchain PR Ajansı Kurucu ve CEO’su Erhan Korhaliller’den çıktı. Korhaliller;

”BlockDown kuruluşundan bu yana birçok kişi için inanılmaz bir deneyim kaynağı oldu. BlockDown TV’nin piyasaya sürülmesiyle, birbirleriyle etkileşim içinde kalmak isteyen ve kaliteli içerik arayan kripto para dünyası sakinleriyle BlockDown ekosistemini ve topluluğunu oluşturma sürecimizi hızlandırıyoruz.”

Ayrıca BlockDown Topluluğu’ndakilerin birçok hizmetten yararlanabileceği de açıklandı. Blockchain endüstrisinin önde gelen isimlerinin yer aldığı etkinliklere özel davetiyeler, Blockchain projelerinden özel teklifler veyahut indirimler, BlockDown konferanslarına erken kayıt hakkı bu hizmetlerden birkaçı.

Proje, haberin yayın saatinde erişime açık ve yayında olacaktır.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BLOCKCHAIN

Chainalysis Faaliyet Alanlarını Genişletiyor

Şirket, Tokyo ve Singapur’da iki yeni ofis açtığını duyurdu.

Yayın:

-

chainalysis

Küresel kripto para birimi analitik firması olan Chainalysis, kripto para araştırma alanlarını genişletmek üzere dünya çapındaki varlıklarını çoğaltma faaliyetleri kapsamında Tokyo ve Singapur’da iki yeni ofis açtığını duyurdu.

Şirket, 27 Eylül’de yaptığı duyuruda, Asya-Pasifik bölgesindeki müşterilere daha iyi hizmet vermek için yeni ofisler açtığını belirtti.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden bir mesaj yayımlayan Chainalysis, APAC’daki yeni ofislerin yerel kripto para araştırmaları için önemli bir lokasyon olarak hizmet edeceğinin altını çizdi. Firma ayrıca şu açıklamalarda bulundu:

“KuCoin’e yapılan hack, dünyanın her yerindeki kripto para borsalarının, kanun yaptırımlarının ve finans kurumlarının soruşturmalara ve uyumluluk araçlarına ihtiyaç duyduğunu gösteriyor. Asya Pasifik’teki müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için Singapur ve Tokyo’daki yeni ofisleri duyurmaktan heyecan duyuyoruz. “

Şirket, merkezi Singapur’da olduğu iddia edilen 200 milyon dolarlık KuCoin kripto para borsasına yapılan hack olayını yakından araştırmayı planlıyor.

Chainalysis, iki yeni ofisi kurarak, yerel kripto para işletmelerini, devlet kurumlarını ve finans kurumlarını tam olarak destekleme taahhüdünü ikiye katlıyor. Şirket, yeni ofislerin satış, profesyonel araştırma hizmetleri ve eğitim için merkez görevi göreceğini söyledi.

Chainalysis Baş Gelir Sorumlusu Jason Bonds konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Asya Pasifik genelinde hizmetlerimize yatırım yapmak için daha iyi bir zaman olamaz”

Bonds ayrıca, kripto para birimlerinin benimsenmesinin hızla yükseldiğini ve bununla ilgili  tüm bölgelerde düzenlemelerin yapıldığını belirtti.  

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET

BLOCKCHAIN

Sanal Gerçeklik Platformu Sensorium Galaxy, VR Konserler İçin David Guetta İle Anlaştı

VR konserler yakın zamanda popüler olmaya başlayacak.

Yayın:

-

Sanal gerçeklik platformu Sensorium Galaxy, ünlü Fransız DJ David Guetta ile anlaştığını duyurdu. Henüz piyasaya sürülmemiş olan platform, aynı zamanda SENSO adı verilen kendi ERC-20 tokenine de sahiptir.

2021 yılının ilk yarısında piyasaya çıkması beklenen Sensorium, eski Brooklyn Nets sahibi Rus milyarder Mikhail Prokhorov ve ünlü rapçi Jay-Z’nin sahip olduğu bir abonelik medya yayın platformu olan TIDAL’den fon elde ettiğini bildirdi. Sensorium, TIDAL’a platformun SENSO tokenlerinin bir bölümünü toplam 7 milyon dolar karşılığında sattığını söyledi. 

Şirtketin VR platformu, katılımcıların birbirleriyle etkileşime girebilecekleri, konserleri izleyebilecekleri ve diğer etkinliklere katılabilecekleri dijital bir ekosistem olarak adlandırılıyor.

Dijitalleşen Dünya

Sensorium, COVID-19 salgınının getirdiği kısıtlayıcı önlemlerin dünyadaki bir çok etkinliği dijitalleştirdiğini ve sanatçıların da bu yeni hayat düzenine ayak uydurduklarını açıkladı. Bu kapsamda Sensorium, paltform tanıtımını, dijitalleşen dünyaya ayak uyduran ve bu alanda etkinlikler düzenleyen David Guetta tarafından gerçekleştirilecek şovlarla yapacağını bildirdi. Hatırlanacağı üzere DJ, 2020 yılı içinde pandemi yardım kampanyaları için birçok canlı yayın etkinlikleri ve dijital konserlerde görevler almıştı.

Yapılan anlaşma ile ilgili olarak bir açıklama yapan Guetta, şu ifadelere yer verdi:

“Sensorium Galaxy platformu mevcut standart ekran tabanlı etkinlik görüntüleme yöntemlerinden çok daha iyi, Sensorium ile çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım”

Sensorium Corporation’ın, blockchain ve teknoloji CEO Yardımcısı Alex Blagirev, SENSO’nun, Sensorium Galaxy içindeki tüm değer işlemleri için kullanıldığını söyledi ve şu açıklamalarda bulundu:

“Şu anda araştırmakta olduğumuz uygulama, kullanıcıların profillerini platforma nasıl kaydedecekleri ile ilgilidir. Diğer sosyal Sanal Gerçeklik platformlarından farklı olarak, Sensorium Galaxy avatarları, kullanıcılarının davranış kalıplarını belirledikleri Yapay Zeka ile desteklenmektedir.”

Blagirev, sadece Bitcoin kullanmak yerine platform için kendi tokenini oluşturmanın nedenleri arasında; esneklik, güvenlik ve uyumluluk olduğuna dikkat çekti. Ethereum ağı kullanmalarının nedenini ise şu cümlelerle açıkladı.

“Ethereum ağı neredeyse tüm kripto para birimi cüzdanı sağlayıcıları ve borsalar tarafından desteklenen piyasadaki en popüler blok zincirlerinden biridir.”

Ayrıca, Ethereum ağının Bitcoin‘den çok daha hızlı işlemler sunduğundan bahseden Blagirev, akıllı sözleşmelerin, son kullanıcılar için güven oluşturmaya ve şeffaflığın artmasına yardımcı oldukları için SENSO’nun geliştirilmesinde de belirleyici bir rol oynadığını belirtti.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.