Muhabbit

BlockFi Şirketi, Müşterilerinin Para Çekme İşlemlerini Açmak İçin Harekete Geçti!

Yakın zaman önce iflas bayraklarını çeken BlockFi şirketi, belirli müşterilerinin para çekme işlemlerini açmak için mahkemeye başvurdu.

Yakın zaman önce iflas bayraklarını çeken BlockFi şirketi, belirli müşterilerinin para çekme işlemlerini açmak için mahkemeye başvurdu. Hatırlayacağınız üzere kripto para borç verme şirketi olarak bilinen BlockFi şirketi para çekme işlemlerini askıya aldığını kamuoyuna açıklamıştı. Şirket para çekme işlemlerini durdurmasından kısa bir süre sonra ise Bölüm 11 iflas koruma başvurusunda bulunmuştu.

İlginizi Çekebilir: Para Çekme İşlemlerini Duraklatan BlockFi’ın, İflas Başvurusuna Hazırlandığı İddia Ediliyor!

BlockFi Şirketinden Yeni Gelişmeler Gelmeye Devam Ediyor!

Tüm bu gelişmeler sonrası BlockFi şirketinden müşterilerini korumak adına önemli bir hamle geldi. Şirket kripto para cüzdanlarında varlıkları kilitli olan müşterilerinin para çekme işlemlerini yeniden başlatmak için dava açtı.

Şirket konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda şu ifadelerde bulundu:

“Müşterilerin, BlockFi cüzdan hesaplarındaki varlıkların açık bir şekilde sahibi olduklarına inanıyoruz. Bu sebeple, ABD İflas Mahkemesinden müşterilerin BlockFi cüzdan hesaplarında kilitli tutulan dijital varlıkları çekmelerine izin verilmesi için bir talepte bulunduk. BlockFi cüzdan hesaplarından para çekme işlemlerini kolaylaştırmak için ayrıca, 10 Kasım 2022 tarihinde platformun duraklatılmasından itibaren kullanıcı arayüzündeki işlemleri doğru şekilde yansıtacak şekilde güncellemek için izin talep ettik. Bu önergeyi sunmak bizim için bir ilk adım olsa da, tüm müşteriler ve diğer paydaşlar için değeri en üst düzeye çıkaran çözümler bulmaya devam edeceğiz. Yaşanan tüm güncellemeleri mümkün olan en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Talebimizin ABD İflas Mahkemesi tarafından 9 Ocak 2023 tarihinde yapılması planlanan duruşmamızda dinlenmesini bekliyoruz.”

BlockFi

FTX krizi sonrası zor duruma düşen BlockFi, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda FTX krizi hakkında şu açıklamalarda bulunmuştu:

“Dünyanın geri kalanı gibi biz de bu durumu Twitter aracılığıyla öğrendik. FTX ve Alameda ile ilgili haberler karşısında şok olduk ve dehşete düştük.”

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version