Muhabbit

BlockFi’ı Satın Almak İçin Teklifler Artıyor!

Kripto para piyasasında düşüşler devam ederken, satın alma haberleri de eş zamanlı olarak artmaya devam ediyor

Kripto para piyasasında düşüşler devam ederken, satın alma haberleri de eş zamanlı olarak artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde popüler kripto para borsası FTX’in kripto para borç verme şirketi olarak bilinen BlockFi şirketini satın alacağı iddiaları kamuoyunda yer edinmişti.

Gündemdeki yeni iddialara göre FTX borsasına rakip çıkmış gibi gözüküyor. Yeni gelen haberlere göre kripto para girişimlerinden biri olan Ledn şirketi de BlockFi’ı satın almak için kollarını sıvadı.

Bloomberg’in yapmış olduğu habere göre kripto para girişimi Ledn, son zamanlarda zor zamanlar geçiren BlockFi’ı satın almak için çalışmalara başladı. Ledn 50 milyon dolarlık sermaye katkısıyla 400 milyon dolarlık bir teklifte bulundu.

Ledn CEO’su Adam Reeds satın alma iddialarına ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“Operasyon gücüne bakıldığında, Ledn şu anda dijital varlık kredisi ve ötesinde liderliğini genişletmek için bir dizi fırsatı incelemeye almış durumda. Şu anlık ayrıntılı bir bilgiyi sizlerle paylaşamıyoruz.”

Adam Reeds

BlockFi, FTX’ten 250 Milyon Dolarlık Kredi Almıştı!

FTX

Hatırlayacağınuz üzere geçtiğimiz haftalarda kripto para borç verme şirketi olarak bilinen BlockFi şirketi, kripto para borsası FTX ile 250 milyon dolarlık kredi anlaşması imzaladıklarını kamuoyuna duyurmuştu. Kripto para piyasasında düşüşlerle birlikte kripto para şirketleri önemli seviyede küçülmelere gitmişti. Geçtiğimiz günlerde BlockFi şirketi de piyasa koşullarının şirket üzerinde olumsuz etki oluşturduğunu bu yüzden çalışan sayısını yaklaşık yüzde 20 azaltacağını açıklamıştı

BlockFi Şirket CEO’su Zach Prince Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda krediyle ilişkili olarak şu ifadelerde bulunmuştu:

“Bugün BlockFi olarak, bilançomuzu ve platform gücümüzü daha da güçlendirecek, 250 milyon dolarlık bir kredi olanağı için FTX ile bir anlaşma imzaladık.”

Zach Prince

BlockFi’ı Satın Almak İçin Teklifler Artıyor!

BlockFİ şirketine yönelik teklifler artış gösteriyor. Geçtiğimiz gün kripto para borsası FTX ve BlockFi cephesinde önemli bir gelişme yaşandı. Blockfi ile FTX US arasında yaklaşık 680 milyon dolarlık bir anlaşma daha sağlandı. FTX borsası yapmış olduğu bu anlaşmayla birlikte, BlockFi’ı satın alma seçeneğini de listesine eklemiş oldu.

BlockFi Şirket CEO’su Zach Prince FTX borsasıyla yaptığı yeni anlaşmayı şu sözlerle ifade etti:

“Dün, hissedarlarımızın onayıyla birlikte FTX US ile kesin anlaşmalar imzaladık. Tüm müşteri fonlarına 400 milyon dolarlık bir kredi imkanının yanında ayrıca performansa bağlı olarak BlockFi’ı 240 milyon dolara kadar fiyatlama yapıldı.”

Zach Prince

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version