Muhabbit

Boğaziçi Marketing Academy, Pazarlama Meraklılarını Bir Araya Getiriyor!

Boğaziçi Üniversitesi’nin dijital pazarlama dünyasının kapılarını aralayan Digital Marketing Academy etkinliği 9-12 Kasım tarihleri arasında pazarlama meraklılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Boğaziçi Üniversitesi’nin dijital pazarlama dünyasının kapılarını aralayan Digital Marketing Academy etkinliği 9-12 Kasım tarihleri arasında pazarlama meraklılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Marka ve Pazarlama Alt Kurulu tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan Boğaziçi Marketing Academy, geleneksel pazarlamanın temellerinden, dijital pazarlamanın geleceği gibi konuları ele alarak pazarlama meraklılarına 4 günlük bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Etkinlikte 9-10 Kasım tarihlerinde sektörün önde gelen isimleri tarafından verilecek online eğitimler, pazarlamayı öğrenmek isteyen öğrenci ve mezunlara önemli bir ders niteliğinde olacak. 11-12 Kasım tarihlerinde katılımcılar Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te yüz yüze olarak düzenlenecek olan workshoplar ile interaktif bir ortamda network edinme ve öğrendiklerini deneyime dönüştürme fırsatına da sahip olacaklar.

Etkinlikte, Digital Marketing ve Dönüşüm, SEO, Dijital Pazarlama Trendleri, Nöropazarlama, Tiktok, META, YouTube, Influencer Marketing, Yapay Zeka Destekli Content Marketing, Geleceğin Pazarlama Teknolojileri ve Performance Marketing gibi önemli konularda oturumlar düzenlenecek olup, bu oturumlara sektörün önde gelen isimleri de öncülük edecek.

Etkinlikte; Tunç Berkman, Mehmet Kaya, Sibil Çetinkaya, Berk Kuşaksız, Tuna Canatar, Hande Aydın, Mehmet Aktuğ, Betül Uslu, Narod Çetinkaya, Mina Saygı ve Mert Onaran gibi isimler tecrübelerini katılımcılara sunuyor olacak.

Etkinlik Hakkında Bilgi İçin: Boğaziçi Marketing Academy

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version