Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44183.06
1.87%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2361.75
-0.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.12
20.57%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $244.5
3.51%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Brave Yeni Cüzdanı İçin bitFlyer İle Anlaştı!

Japonya’nın en büyük kripto para borsalarından bitFlyer, kripto para odaklı internet tarayıcısı Brave ile kripto para cüzdanı kurmak amacıyla masaya oturdu.

Clock
Paylaş
Brave Yeni Cüzdanı İçin bitFlyer İle Anlaştı!

Japonya’nın en büyük kripto para borsalarından bitFlyer, kripto para odaklı internet tarayıcısı Brave ile kripto para cüzdanı kurmak amacıyla masaya oturdu.

Japonya’nın Bitcoin işlem hacmi olarak bir numaralı kripto para borsası olarak kendini ilan eden bitFlyer, yeni bir partnerlik ile gündeme geldi. Kripto para odaklı internet tarayıcısı Brave’in alt şirketi SEZC ile anlaştığını duyuran bitFlyer, birlikte Brave üzerinde bir kripto para cüzdanı tasarlamayı düşündüklerini açıkladı.

728×90 muhabbit - Brave Yeni Cüzdanı İçin bitFlyer İle Anlaştı!300x250 muhabbit - Brave Yeni Cüzdanı İçin bitFlyer İle Anlaştı!

Yeni cüzdan hakkında verilen ayrıntılı bir bilgi yok. Ne zaman çıkacağı veyahut ne özelliklere sahip olacağı bilinmiyor. Ancak bazı ipuçlarından bahsediliyor. Japonya’daki Brave kullanıcıları düzenlemelerden ötürü şu anda kripto para BAT trade edemiyor veyahut ödül olarak alamıyorlar. Bunun yerine ödüllendirmeler Basic Attention Token Points yani (BAP) ile yapılıyor.

Brave üzerinde tasarlanacak olan yeni cüzdanın bu düzenlemeleri aşmak olduğu düşünülüyor. Yani BAP yerine BAT ile ödül almanın veyahut ikisini birden kullanabilme gibi bir seçeneği ortaya çıkartmak için yeni kripto para cüzdanını tasarlıyor.

Cointelegraph’a konuşan bir Brave sözcüsü,

“Bu noktada puanları, kullanıcıları ödüllendirmek amacıyla kullanıyoruz ancak onun da bir sınırı var. Partnerliğimizle amaçladığımız da tam bu sınırı aşmak.”

BAT, son zamanlarda birçok kripto para borsasının ilgisini çekmişti. İlgilenenlerden birisi tabii ki de taze partnerleri bitFlyer.

“Brave her gün aktif olarak kullanılan, BAT bağlantılı bir internet tarayıcısı. Brave’i kullanıcıların kripto paraları kullanmaları veyahut kazanmaları için yeni bir fırsat, kripto paraların potansiyelini gösterecek yeni bir model olarak görüyoruz.”

Ayrıca bitFlyer sözcüsü, Brave ile partnerliklerinin insanların kripto paraları benimsemesinde bir köprü olacağını düşündüklerini iletti.

Aynı Doğrultudalar!

Geçtiğimiz günlerde hem bitFlyer hem de Brave tanıtım ve reklam amacıyla soluğu idollerde almıştı. Brave Güney Koreli idol grubu BTS’yi, bitFlyer ise Japon idol grubu Nogizaka 46’nın 1 numaralı idolünü reklam kampanyalarının yüzü olarak seçmişti.

Reklam ve tanıtım politikalarında benzer bir anlayışa sahip olan Brave ve bitFlyer’ın gelecek günlerde birlikte bir çalışma yapacağı da konuşuluyor. Çalışmanın kripto para birimlerinin benimsenmesi ve geliştirmek için masaya oturdukları Brave tarayıcısına özel kripto para cüzdan için olacağı düşünülüyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar