Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39505.97
1.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2160.52
2.91%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.97
-0.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.1
0.31%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Brezilya Kripto Varlık Yöneticisi QR Assets, DeFi ETF’si Başlattı!

Brezilya kripto varlık yöneticisi QR Assets, Brezilya Menkul Kıymetler Borsası’nda DeFi ETF’si başlattığını tüm kamuoyuna duyurdu.

Clock
Paylaş
Brezilya Kripto Varlık Yöneticisi QR Assets, DeFi ETF’si Başlattı!

Günümüzde yatırımcılara çeşitli portföyler sunmak için borsa yatırım fonları, yani diğer adıyla EFT’ler sıklıkla kullanılmaya başlandı.

2021 yılının en popüler konularından biri olan kripto para ETF’leri, sanal varlıkların geleneksel borsalarda işleme alınmasında köprü görevi görürler. Aynı zamanda ETF’ler borsa yatırım fonu ve menkul kıymetler borsalarında işlem gören yatırım fonlarıdır.

728×90 muhabbit - Brezilya Kripto Varlık Yöneticisi QR Assets, DeFi ETF'si Başlattı!300x250 muhabbit - Brezilya Kripto Varlık Yöneticisi QR Assets, DeFi ETF'si Başlattı!

Brezilya kripto varlık yöneticisi QR Assets ise, Brezilya Menkul Kıymetler Borsası’nda DeFi ETF’si başlattığını duyurdu.

QDFI11 adlı DeFi ETF’si Bloomberg DeFi endeksiyle bir hareket edecek olup ayrıca kripto para ETF’leri için kurulmuş bir platform olan Gemini Fund Solution’da sunulacak.

Kripto para sektörü her geçen gün genişliyor fakat DeFi hala birçok geleneksel yatırımcı için ulaşılamaz bir noktada yer alıyor. Buna rağmen Ethereum’un mevcut DeFi uygulamaları ile 96 milyar dolardan fazla işlem yapılmakta.

QR Capital CEO’su Fernando Carvalho: “Kripto Para Sektörü ETF İle Daha da Genişleyecek!”

etf - Brezilya Kripto Varlık Yöneticisi QR Assets, DeFi ETF'si Başlattı!
btc etf muhabbit

QR Capital CEO’su Fernando Carvalho, ilk DeFi ETF’nin geleneksel yatırımcıların DeFi platformlarına erişimini kolaylaştırmakla birlikte aynı zamanda yatırım çeşitlendirme konusunda da önemli bir rol olacağını düşünüyor.

ETF’nin kripto para pazarının gelişmesi için büyük bir adım olacağını düşünen Fernando Carvalho, açıklamalarına şu ifadeleri ekledi:

Bitcoin ve Ethereum ETF’leri, daha zengin ve çeşitli bir yatırım dünyasının sadece bir bölümünü oluşturuyordu. Şimdi QDFI11 ve merkeziyetsiz finansın devreye girme zamanı. Düzenleyicilerden çıkacak kararlarla birlikte, giderek daha fazla yatırımcı ile buluşulmuş olunacak.

Fernando Carvalho

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar