Muhabbit

Bybit, Spot ve Türev Ürünlerde ‘AA’ Alan Tek Borsa Oldu

Bybit, inceleme raporunda yedi merkezi borsadan oluşan seçkin bir gruba dahil edilerek, ‘AA’ derecesini kazandı.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, 2023 CCData Crypto Exchange Benchmark Report‘ta hem spot hem de türev işlemlerinde en yüksek derece alan tek merkezi borsa oldu.

Bybit, inceleme raporunda yedi merkezi borsadan oluşan seçkin bir gruba dahil edilerek, ‘AA’ derecesini kazandı.

CCData’nın Exchange Benchmark raporu, hem merkezi hem de merkeziyetsiz borsaların performansını ve risk yönetim yeteneklerini değerlendirmek için kritik bir araç olarak önem taşımakta. Bybit’in yüksek tuttuğu standartlar, istikrarlı büyüme hızıyla birleşti ve sektörde güvenli bir ticaret ortamı sağlama konusundaki kararlılığını da kanıtladı.

Ortalama puanların 51,0’dan 52,3’e yükseldiği 2023 Exchange Benchmark raporu, genel olarak sektörün iyileşme eğiliminde olduğunu da gösteriyor.

Ayrıca belirtmek gerekir ki, Bybit’in ‘AA’ derecesi, platformun güvenli bir ticaret ortamı sunma taahhüdünü yerine getirdiğini ve düzenleyicilerin kullanıcıları korumak amacıyla dayattığı katı standartlara uyma konusundaki çabasını gösteriyor.

CEO Ben Zhou, karardan memnun

Bybit’in kurucusu ve CEO’su Ben Zhou, CCData’nın Exchange Benchmark raporunda Bybit’in ‘AA’ notu almasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Bu kazanımın, Bybit’in en üst düzeyde güvenlik ve düzenlemelere uygunluk standartlarına olan bağlılığını vurguladığını belirtti.

Son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version