Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41876.17
5.72%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2229.83
2.85%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.8
0.05%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.7
2.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Bybit, Türkiye Kullanıcılarına Özel PUMLX Token Airdrop’u Düzenliyor!

Popüler kripto para borsası ByBit, Türkiye kullanıcılarına özel etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor.

Clock
Paylaş
Bybit, Türkiye Kullanıcılarına Özel PUMLX Token Airdrop’u Düzenliyor!

Sık sık Türkiye kullanıcılarına özel etkinlik düzenleyen Bybit, bu sefer bir airdrop gerçekleştirecek. Bybit, PUMLX launchpad’inde Türkiye kullanıcılarına özel 20.000 PUMLX dağıtacak!

29 Eylül 2022 Perşembe günü başlayan etkinlik 17 Ekim 2022 gece 03.00’da bitecek. Etkinlikte, düzenli olarak Snapshot (Anlık görüntü) alınacak.

728×90 muhabbit - Bybit, Türkiye Kullanıcılarına Özel PUMLX Token Airdrop'u Düzenliyor!300x250 muhabbit - Bybit, Türkiye Kullanıcılarına Özel PUMLX Token Airdrop'u Düzenliyor!

Move2Earn (Hareket ettikçe kazan) ve metaverse tokenı olan PUMLX, Avustralya merkezli bir Web3 platformu olan PUML Better Health’in tokenıdır. Şirket hem gerçek dünyada hem de sanal dünyadaki mücadeleler ve topluluklar aracılığıyla sağlıklı davranışları oyunlaştırmayı amaçlıyor.

Bybit’teki launcpad’de PUMLX tokenın toplam arzının %1,44’ü (7.200.000) kullanıcılara sunulacak. Launchpad’de 1 adet PUMLX token 0,07 USDT’ten satılacak.

Peki yeni launchpad etkinliğinde neler olacak?

Etkinlik 1: Bybit’te alım satım yapanlar 15.000 PUMLX token paylaşıyor

29 Eylül 2022 ila 17 Ekim 2022 tarihleri arasında Bybit Spot Piyasası’nda herhangi bir tutarda herhangi bir token çiftinden ilk alım satım işlemini gerçekleştirenler 15.000 PUMLX token ödül havuzundan eşit pay alacaklar.

Bu etkinlikten sadece ilk alım satım işlemini henüz gerçekleştirmemiş olan kişiler faydalanabiliyor. Ayrıca kullanıcıların, ödülleri alabilmek için en az KYC seviye 1 kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekiyor. Son olarak kullanıcıların, ödüller dağıtılana kadar spot hesaplarında 5 dolar değerinde varlık tutması gerekiyor.

Bybit PUMLX 1067x600 - Bybit, Türkiye Kullanıcılarına Özel PUMLX Token Airdrop'u Düzenliyor!

Etkinlik 2: Bybit’te PUMLX launchpad’ine katılanlar 70 PUMLX kazanma şansı yakalıyor

PUMLX launchpad’ine katılan 50 şanslı kişi 70 adet PUMLX token kazanacak. Aranan tek şart 29 Eylül 2022 ila 17 Ekim 2022 tarihleri arasında launchpad’e katılmak.

Toplamda 3.500 adet PUMLX token dağıtılacak olan etkinlikte kazananların ödülleri alabilmesi için en az KYC seviye 1 kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekiyor.

Etkinlik 3: Paylaşımda bulunan 20 şanslı kişi 75 PUMLX kazanacak

Launchpad için bir de sosyal medyada paylaşım etkinliği düzenleniyor. Twitter üzerinde etkinliğe katılan şanslı 20 kullanıcı kişi başı 75 PUMLX token kazanacak. Etkinlik kapsamında yapılması gerekenler ise şu şekilde:

  1. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabının takip edilmesi.
  2. Etkinlik tweet‘ini alıntılayarak 3 arkadaşın etiketlenmesi.
  3. Belirtilen formun doldurulması.

Kullanıcıların bu etkinlikten ödül alabilmesi için en az KYC 1 kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekiyor. Kullanıcılar şartları sağladıkları sürece 3 etkinliğe de aynı anda katılabilirler. Etkinliğin ödülleri etkinlik bitiminden sonraki 15 iş günü içerisinde kullanıcıların hesaplarına aktarılacak.

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar