Muhabbit

Bybit, Türkiye Kullanıcılarına Özel SWEAT Token Etkinliği Başlattı!

Popüler kripto para borsası ByBit, Türkiye kullanıcılarına özel etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor.

Bybit Türkiye yeni bir etkinlik ile karşınızda! Bybit, Sweat Economy’nin yerel tokenı SWEAT’in Bybit Spot’ta listelenmesini kutlamak amacıyla, Türkiye kullanıcılarına özel 27.500 SWEAT ödüllü bir etkinlik başlattı.

Sweat Economy, staking ve fiziksel aktivite ile kullanıcılarını sağlıklı bir dünyaya hazırlarken kullanıcılarını ödüller ile teşvik ediyor. Move 2 Earn (yürüdükçe kazan) sistemiyle kullanıcıları yürümeye teşvik eden uygulama aynı zamanda milyarlarca insanı Web3 ile tanıştırmayı hedefliyor. Şu anda 13 milyondan fazla SWEAT cüzdanı ve 120 milyondan fazla kullanıcısı olan uygulama, hızla büyümeye devam ediyor.

Bybit’te Alım Satım Yapanlara 20.000 SWEAT Token Dağıtılacak

Bybit Spot piyasalarında herhangi bir işlem çiftinde, herhangi bir tutarda ilk alım satım işlemi yapan kullanıcılar, 20.000 SWEAT değerindeki ödül havuzundan eşit pay alacak.

Bu etkinlikten sadece ilk alım satım işlemini henüz gerçekleştirmemiş olan kişiler faydalanabiliyor. Ayrıca kullanıcıların, ödülleri alabilmek için en az KYC seviye 1 kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekiyor. Son olarak kullanıcıların, ödüller dağıtılana kadar Spot hesaplarında 5 dolar değerinde varlık tutması gerekiyor.

13 Eylül 2022 tarihinde başlayan etkinlik, 30 Eylül 2022 saat 24.00’e kadar devam edecek. Bu etkinliğin ödül havuzu ise 20.000 SWEAT token.

Bybit Etkinliğini Sosyal Medyada Paylaşan 300 SWEAT Kazanacak

30 Eylül 2022 saat 24.00’e kadar etkinliği Twitter üzerinde kutlayan şanslı 25 kullanıcı, kişi başı 300 SWEAT token hediye kazanacak. Etkinlik kapsamında yapılması gerekenler ise şu şekilde:

  1. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabının takip edilmesi.
  2. Etkinlik tweet‘ini alıntılayarak 3 arkadaşın etiketlenmesi.
  3. Belirtilen formun doldurulması.

Kullanıcıların bu etkinlikten ödül alabilmesi için en az KYC 1 kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekiyor. Bu etkinlik için ayrılan ödül havuzu 7.500 SWEAT token.

Kullanıcılar şartları sağladıkları sürece 2 etkinliğe de aynı anda katılabilirler. Etkinliğin ödülleri etkinlik bitiminden sonraki 15 iş günü içerisinde kullanıcıların hesaplarına aktarılacak.

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version