Muhabbit

Bybit, Yeni Birleştirilmiş İşlem Hesabı Ürününün Lansmanını Yaptı!

Bybit, kullanıcılarının işlemlerini kolaylaştırmaya devam ediyor.

Dünyanın en çok kullanılan borsalarından biri olan Bybit, kullanıcıların yatırım işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış Birleştirilmiş İşlem Hesabı (UTA) ürününün lansmanını yaptığını duyurdu.

Bybit’in UTA ürünü, kullanıcıların tek bir hesaptan birden fazla piyasada işlem yapmasını sağlayarak kullanıcılara, zahmetsiz bir işlem deneyimi sunan kapsamlı bir yükseltme olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar, bu yeni hesap sayesinde alım satımlarını çeşitlendirebilecek ve daha rahat işlem stratejisi oluşturabilecek.

UTA sayesinde kullanıcılar, tek bir hesaptan Spot, Vadeli İşlemler, Süreli Coin-M Vadeli, Coin-M Vadeli ve Opsiyonlar gibi çeşitli alanlarda alım satım yapabilecek. Varlıklarını hesaplar arasında transfer etmek zorunda kalmayan kullanıcılar yeni kuracaklara stratejilere daha hızlı geçiş yapabilecek.

Bybit’in yeni UTA ürünü ayrıca, yatırımcıların işlem kapamadan kayıpları kazançlarla karşılamasına olanak tanıyan paylaşımlı marjin gibi özellikleri de sunacak. UTA’nın, çapraz marjin işlemlerinde 60’dan fazla varlık desteklediği belirtildi. Bu hesap sayesinde kullanıcılar, yeni pozisyonlar açmak için gerçekleşmemiş kâr tutarlarını da kullanabilecek. UTA’nın borç verme ile borçlanma arasında çapraz teminatlandırma özelliği de kullanıcılar için eşsiz bir esneklik ve sermaye verimliliği sunacak.

UTA’nın şu anda Spot İşlemler, Marjin İşlemleri, USDT-M Vadeli, USDC-M Vadeli ve USDC Opsiyonları sunuyor. Ancak ilerleyen zamanlarda daha fazla ürün desteği sunacağı da belirtildi.

Yapılan açıklamalarda ayrıca, profesyonel ve kurumsal yatırımcılara yönelik olan Open API seçeneğinin de daha yüksek doğruluk ve eş zamanlı bağlantılar için Open API v5 sürümüne yükseltildiği belirtildi.

Yeni ürün hakkında açıklama yapan Bybit’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Ben Zhou şunları söyledi:

“Bybit’te UTA hesabı bulundurmayı, kişisel alım-satım evreninizin ana anahtarını elinizde tutmaya benzetebiliriz. Sürekli açık olan bir piyasada, dijital varlıklar ortamında sözleşmeler alıp satmak ve bunları hesapta tutmak bazen insanüstü bir çaba gerektirebilir. Şu bir gerçek ki, birden fazla hesabı ve marjini yönetmek yatırımcılar için çok zaman alıcı ve yorucu bir iş olabilir.

İşte bu nedenle, tüm bu süreci kolaylaştıracak ve yatırımcıların varlıklarını tek bir hesapta toplayıp dalgalı Kâr/Zararını optimize etmelerine olanak tanıyacak Birleştirilmiş İşlem Hesabı ürünümüzü tasarladık. Bybit’in ultra hızlı işlem platformu ve derin likiditesi ile birlikte UTA, stratejilerini optimize etmek isteyen tüm yatırımcılar için güçlü bir araca dönüşmektedir.”

Ürünün risk yönetim avantajını vurgulayan Bybit‘in Opsiyonlardan Sorumlu Birim Başkanı Hao Yang ise konu hakkında şunları söyledi:

“Örneğin, Spot piyasada BTC satın alan bir yatırımcıysanız riski hedge etmek için bu işlemle uyumlu bir opsiyon da satın alabilirsiniz.”

Bybit Hakkında

Türkiye’deki kripto para kullanıcılarından yoğun ilgi gören Bybit, borsayı şu sözlerle tanımlıyor:

“Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto para yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor.”

Tüm bunlara ek olarak Bybit Formula1, Oracle Red Bull Racing, NAVI, Astralis, Alliance, Virtus.pro, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka gibi prestijli markaların sponsorluğunu da üstleniyor.

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version