Muhabbit

Bybit’e Türkiye Piyasasından Sorumlu Genel Müdür Olarak Alphan Göğüş Atandı

Alphan Göğüş, yeni görevi hakkında neler söyledi?

Dünya çapında ilerlemek ve büyümek isteyen Bybit, daha da genişlemek adına Bybit’in üst düzey yönetim kadrosuna, Türkiye piyasasından sorumlu Genel Müdür olarak Alphan Göğüş’ü atadı.

Bybit yaptığı atama ile gelişmekte olan piyasaları desteklemek ve yerel kripto para toplulukları ile düzenleyiciler arasındaki varlığını daha güçlü bir hale getirmek adına genişlemeye devam ettiğini gösterdi.

Genel müdür olarak atanan Alphan Göğüş konu hakkında şunları söyledi:

Bybit’in 2021 yılında elde ettiği ciddi düzeydeki büyümenin önemli faktörlerinden biri de Türkiye piyasasında sahip olduğu ve her geçen gün artan piyasa payı. Tam da böyle heyecan verici bir zamanda Bybit’e katılmaktan dolayı çok mutluyum.

Türkiye’deki kullanıcılarımız kripto paraya aşina. Kullanıcılarımızın talep ettikleri tek şey ise piyasadaki en iyi hizmetlere ve alanında en iyi müşteri destek hizmetlerine ulaşmak. Bybit ekibi de zaten bunu sağlamayı görev edinmiş durumda.

Benim görevim ise kripto para alanında edindiğim yöneticilik deneyimimden faydalanarak, Türkiye’deki kullanıcılarımız için en iyi hizmeti sunacak harika ve örnek bir ekip kurmak.”

Alphan Göğüş ayırca Web 3.0 hakkında şunları söyledi:

Türkiye, blok zinciri ve kripto para alanında stratejik bir piyasa olarak hızla gelişiyor. Yerel topluluklar yalnızca popüler coinleri değil aynı zamanda NFT’leri, fan tokenları ve metaverse etrafında şekillenen Blockchain tabanlı oyunları da benimsemiş durumda.” 

Bybit’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Ben Zhou, Alphan Göğüş’ün ataması hakkında şu açıklamalarda bulundu:

Dünyanın her yerindeki yerel kullanıcılarımıza eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşatmak istiyoruz. Dünya çapında ilerleme ve büyüme planımızın bir parçası olarak, Alphan Bey’in sahip olduğu vizyon ve yöneticilik deneyimi ile Bybit’in sunduğu üst düzey, yenilikçi ve güvenilir kripto para deneyimini, Türkiye’deki kullanıcılarımızla eksiksiz bir şekilde buluşturuyor olacağız.

Bybit, Neden Alphan Göğüş’ü Seçti?

Alphan Göğüş, Bybit’e katılmadan önce 2019 yılında Huobi Türkiye’de Genel Müdür olarak çalışmaya başladı. Bundan kısa süre sonra Huobi Global’e terfi ederek Türkiye, Rusya ve Ukrayna’dan sorumlu Genel Müdür oldu. Burada da birçok başarı kazanan Göğüş’ün başarılarının arkasındaki sır ise, on yılı aşkın bir süredir diğer kripto para platformlarında ve girişimlerde edindiği güçlü yöneticilik deneyimleri olmakta.

Hala ByBit hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version