Muhabbit

Bybit’ten 10 Sneaker NFT ve 50 Bin Dolar Ödüllü STEPN Etkinliği!

50.000 dolarlık ödül ve 10 NFT ödülü için neler yapmak gerekiyor.

Bybit, yeni listelemesi STEPN için bir etkinlik düzenliyor. STEPN’in yerel coini olan GMT’nin işlem hacmi yarışması bugün (10.05.2022) başladı.

Yarışmanın ödülleri ise 50.000 dolar değerinde GMT ve 10 adet eşsiz sneaker NFT’si. Yarışmaya buradan katılabilirsiniz.

Nasıl Katılım Sağlanır?

Spot markette GMT alım-satımı yapmak

50.000 dolarlık GMT ödül havuzundan pay alabilmek için spot markette 60 dolar değerinde GMT işlem hacmi oluşturmak gerekiyor.

2.000 dolarlık işlem hacmine ulaşmak

Sonraki adım, spot markette 2.000 dolar değerinde GMT işlem hacmi oluşturmak. Bu işlem hacmi oluştuğunda 10 adet eşsiz sneaker NFT’si çekilişine otomatik olarak girilir.

Buradan kazanılan NFT’ler STEPN uygulamasında kullanılabilir. En düşük fiyatı 8.900 dolar civarında olan bu NFT’ler, Binance’in NFT pazar yerinde satılabilir.

NFT kazanma şansını artırmak için neler yapılabilir?

İlginizi Çekebilir: Stepn nedir?

Bybit2-Muhabbit

Stepn uygulaması metaverse’ün tersine kullanıcılarını dışarı çıkmaya zorlayan bir uygulamadır. Ayakkabı NFT’si olan kullanıcılar yürüdükçe para kazanıyorlar.

Katılım Şartları

 1. Henüz Bybit hesabınız yoksa buradan kayıt olabilirsiniz. KYC onaylamasını henüz tamamlamadıysanız buradan onaylayabilirsiniz.
 2. Kullanıcıların işlemleri etkinliğe kayıt olduktan hesaplanmaya başlanır.
 3. Bu etkinlik Bybit piyasa yapıcılarına açık değildir.
 4. Alt hesaplar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir. Alt hesaplarda yapılan işlem hacmi ana hesapla birleştirilecektir.
 5. Bir kullanıcı platformda aynı anda birden fazla spot alım satım faaliyetine katılırsa ve alım satım çiftleri çakışırsa, yalnızca en yüksek ödül verilecektir.
 6. Etkinlikte sadece GMT/USDT işlem çifti ticareti sayılacaktır. Ayrıca sıralamalar her saat güncellenecektir. Son günkü güncelleme etkinlik bittikten 1 saat sonra gerçekleşecektir.
 7. Eğer 2 kullanıcı aynı işlem hacmine sahipse sıralamaları kullanıcıların etkinliğe kaydoldukları zamana göre düzenlenecektir.
 8. Etkinlik işlemleri USDT olarak hesaplayacaktır. Eğer kullanıcı GMT değeri 3 dolar iken 1 GMT’lik işlem yaparsa 3 USDT olarak hesaplanacak.
 9. Bu etkinlikte sadece spot marketteki alım ve satım hacimleri hesaplanacaktır.
 10. Ödüller etkinlik bittikten sonraki 2 hafta içinde gönderilecek ve gönderilen ödüller mail olarak bilgilendirilecektir.
 11. NFT kazananların isimleri etkinlik bittikten sonra sitede gösterilecek ve mail olarak bilgilendirilecektir. Kazananlar NFT’lerini almak için STEPN’e kayıt oldukları e-posta adresini etkinlikten sonraki 2 hafta içinde bildirmeleri gerekiyor.

Hala ByBit hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version