Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44114.39
1.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2368.53
0.73%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.41
21.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $241.9
3.16%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Cardano ADA Fiyat Analizi 01.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Cardano ADA Fiyat Analizi 01.11.2021

İyi akşamlar bugün kripto para piyasasının son günlerde sessiz coinini inceleyeceğiz. Sadece ben değil birçok kişi Cardano’dan güzel bir hareket bekliyor. Ancak Cardano şimdiye kadar suskunluğunu korumuş durumda. Şimdi grafiğindeki son duruma bakalım.

ADA Fiyat 1 Kasım 2021

ADA birkaç gün önce yaşadığı düşüşle 2 dolar seviyesinin altına indi. Sonrasında 2 doların üzerine çıkabilse de maalesef ki pek kalıcı olabilmiş değil. Yazıyı hazırladığım saatte 1,95 dolar seviyesinden işlem görmekte.

728×90 muhabbit - Cardano ADA Fiyat Analizi 01.11.2021300x250 muhabbit - Cardano ADA Fiyat Analizi 01.11.2021

ADA Grafik 1 Kasım 2021

BUq6aznU - Cardano ADA Fiyat Analizi 01.11.2021
Cardano ADA fiyat grafiği 01.11.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Cardano/Tether (ADA/USDT) paritesine ait fiyat grafiği. Grafik 4 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

ADA Analiz 1 Kasım 2021

Grafikteki yeşil bölgeler her zaman olduğu gibi takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Aslında direnç bölgelerine pek özen göstermedim. Bunun sebebi şu an bizim için 1,88 dolar seviyesindeki destek bölgesinin önemli olması.

Fiyat güçlü bir destek bölgesine gelmiş durumda. Haliyle buradan bir tepki görmemiz pek şaşırtıcı olmaz. Bunun yanında küçük zaman diliminde henüz bir dönüş formasyonu göremedim. Eğer bu dönüş formasyonunu da yakalarsak ADA için içimiz biraz daha rahat olacaktır.

Son zamanlarda Cardano/Bitcoin (ADA/BTC) grafiğini sıkça paylaştım. Orada da fiyatın güçlü bir destek bölgesinde olduğunu görmekteyiz. Ancak tekrara düşmemek adına onu buraya eklemedim.

ADA Yorum 1 Kasım 2021

Yukarda ADA için hem USDT hem de BTC paritelerinden kısaca bahsettim. Fiyat ikisinde de destek bölgesinde. Ancak iki parite için de henüz bir tepki görmüş değiliz. Yukarıda hep olumlu senaryolardan bahsettim. Ancak bu destek bölgelerinin kırılması ADA yatırımcılarını üzebilir. Haliyle bir yandan da bu desteklerin kırılma ihtimallerine karşı tetikte beklemekteyim.

Bu analize TradingView üzerinde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar