Muhabbit

ANALİZ

Cardano ADA Fiyat Analizi 02.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Cardano ADA Fiyat Analizi 02.08.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda Cardano yani ADA’yı inceleyeceğim. 10 gün önce incelediğimiz ADA hedefine ulaştı. Grafiğimizin güncel halini ve değerlendirmesini yapacağımız yazımıza başlayalım.

ADA Fiyat 2 Ağustos 2021

Binance ADA/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.16 dolar, en yüksek değeri ise 2.47 dolar. Şu an 1.33 dolar seviyesinde işlem görmekte.

ADA Grafik 2 Ağustos 2021

ada grafik 02.08.2021 1200x586 - Cardano ADA Fiyat Analizi 02.08.2021
Cardano ADA fiyat grafiği 02.08.2021. Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 1 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı ADA/USDT verileridir. Grafikte gördüğümüz beyaz çizgiler TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) formasyonunun baş ve omuz kısımlarını göstermekte. Ayrıca Yükselen dip seviyelerini belirtmek için sarı ok işaretleri kullanılmıştır.

ADA Analiz 2 Ağustos 2021

Grafikteki mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. 24 Temmuz tarihli ADA fiyat analizimizde TOBO formasyonu retest seviyesindeyken paylaşmıştım. ADA %14 oranında bir yükseliş gerçekleşti ve TOBO formasyonu hedefine ulaştı. 24 Temmuz tarihli fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

ADA Yorum 2 Ağustos 2021

Grafikte görüldüğü gibi ADA yükselen dipler yaparak yükselişini devam ettiriyor. Yükselen dip seviyeleri alıcıların yoğunlukta olduğunu göstermektedir. Bu durumun ADA için oldukça önemli olduğunu vurgulamak isterim. Destek ve direnç bölgelerimize bakacak olursak, fiyatın bu bölgelerden tepki aldığını ve bu bölgelerin oldukça verimli çalıştığını görüyoruz. Şu an üstünde bulunduğu destek bölgesinin altına düşmediği sürece ADA grafiğimiz oldukça güzel görünüyor. Destek altına düşmesi durumunda son dip seviyesinin altına inecektir. Umarım ADA yatırımcısını sevindirir ve destek altına düşmeden 1.40 dolar seviyesindeki direnç bölgesini kırmayı başarır.

ADA grafiğimiz için teknik değerlendirmelerim bu şekildeydi, grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca Tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar