Muhabbit

Cardano ADA Grafiğinde Takip Edilmesi Gereken Önemli Seviyeler!

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

cardano ada fiyat analizi 1

ada fiyat analizi

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Cardano yani ADA’yı inceleyeceğim. ADA grafiğimizi 1 günlük ve 4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğim. Detaylı fiyat analizimizde teknik göstergeleri ve olası hareketleri ele alacağız. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıklarına geçelim.

ADA Fiyat 7 Şubat 2022

1,90 dolar seviyesinde işlem gören ADA grafiğinde düşüş trendi bulunmakta. 2 Eylül 2021 tarihinde başlayan düşen tren çizgisinin tepe noktası 3,1 dolar seviyesidir. Düşen trend çizgisinin başlangıcından itibaren görülen en düşük seviye ise 22 Ocak 2022 tarihinde yaşanan düşüş ile 0,91 dolar seviyesi oldu.

ADA Grafik 7 Şubat 2022

Cardano ADA fiyat grafiği 07.02.2022. 1 günlük grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Cardano grafiğimi 1 günlük zaman diliminde ve 4 saatlik zaman diliminde takip etmekteyim. Büyük zaman diliminde yeşil trend çizgimiz daha net görünmektedir. Düşen trend çizgisine 3 temas bulunmakta. Fiyatın, düşen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri ile belirtilmiştir. Grafikler TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Ayrıca grafikler Binance borsasının sağladığı Cardano/TetherUS (ADA/USDT) paritesi kullanılarak hazırlanmıştır.

Cardano ADA fiyat grafiği 07.02.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

ADA Analiz 7 Şubat 2022

Destek ve direnç bölgelerimizi mor alanlar yardımıyla takip ediyorum. 4 saatlik zaman diliminde olan grafiğimizde destek ve direnç bölgelerimizin ne kadar iyi çalıştığını görmekteyiz. Şu an 1,2 dolar direnç seviyesinde olan ADA, umarım bu seviyenin üzerine çıkmayı başarır. 4 saatlik grafiğimizin sol tarafına baktığımız zaman 1,2 dolar seviyesinin geçmişte oldukça güçlü bir destek seviyesi olarak çalıştığını görmekteyiz. Bu nedenle 1,2 dolar seviyesi ADA yatırımcıları için oldukça önem teşkil etmekte.

Diğer yandan grafiğimiz üzerinde bulunan düşen trend çizgisi oldukça önemli. Fiyatın, bu seviyenin altında kalması olumlu bir durum değil. Bu nedenle en kısa sürede aşılması yatırımcılarını mutlu edecektir. Ayrıca düşen trend çizgisinin aşılması durumunda işlem fırsatı yakalamak mümkün olacaktır.

ADA Yorum 7 Şubat 2022

Şu an bulunduğumuz seviye direnç bölgesi! Bu nedenle grafiğimizi yakından takip ediyorum. Direnç bölgesinin kırılması durumunda destek bölgesi olarak bizlere yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, bu seviyenin aşılması durumunda destek bölgesi altında zarar kesilecek şekilde 1,37 dolar direnç bölgesi hedeflenebilir. 1,37 dolar seviyesi aynı zamanda direnç bölgesi ile düşen trend çizgisinin kesişimidir.

Cardano grafiğimiz için teknik değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ADA/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version