Muhabbit

Cardano ADA Fiyat Analizi 19.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

cardano ada fiyat analizi 1

ada fiyat analizi

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Cardano yani ADA’yı inceleyeceğim. 2 hafta önce ADA grafiğimiz için oldukça güzel göründüğünü belirtmiştim. İvmeli yükselişiyle birlikte tüm gözleri üzerine çekti ve yatırımcılarını sevindirdi. Şimdi ADA grafiğimizin güncel durumunu anlatacağım yazımıza geçelim.

ADA Fiyat 19 Ağustos 2021

Binance ADA/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.16 dolar, en yüksek değeri ise 2.47 dolar. Şu an 2.25 dolar seviyesinde işlem görmekte.

ADA Grafik 19 Ağustos 2021

Cardano ADA fiyat grafiği 19.08.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı ADA/USDT verileridir. Fiyatın 2.25 dolar direnç seviyesinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.  Grafik Tradingview aracılığıyla hazırlanmıştır.

ADA Analiz 19 Ağustos 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Son ADA fiyat analizimde oldukça olumlu cümleler kullanmıştım. 2 hafta önceki ADA fiyat analizimde, fiyat 1.3 dolar seviyesinde işlem görmekteydi. Yükseliş formasyonlarından biri olan TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) formasyonu sayesinde yükselişini başlatan ADA şu an 2 dolar seviyesinin üstünde işlem görmekte.

ADA Yorum 19 Ağustos 2021

Fiyat analizini yazdığım sırada direnç bölgesini kıran ADA oldukça önemli bir direnç bölgesini kırmış oldu. Fiyatın direnç bölgesinden aldığı tepkileri görmekteyiz, bildiğiniz gibi kırılan güçlü dirençlerin güçlü bir destek olma potansiyeli vardır. Bu nedenle 2.2 dolar altında zarar kesilecek şekilde ADA grafiğimizi takip edebiliriz. Önümüzdeki ilk ciddi direnç bölgesi 2.4 dolar seviyesinde bulunmakta. Yatırımcılarını geçtiğimiz günlerde oldukça mutlu eden ADA umarım sevindirmeye devam edecektir.

ADA grafiğimiz için teknik değerlendirmelerim bu şekildeydi, grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca Tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version