Muhabbit

Cardano ADA Fiyat Analizi 24.07.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

cardano fiyat analizi 4

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Cardano yani ADA’yı inceleyeceğim. Cardano fiyat analizimizde daha çok destek ve direnç bölgelerine değineceğim. Güncel ADA fiyat grafiğinde bulunan önemli destek ve direnç bölgelerini kullanarak en uygun stratejiyi oluşturacağız. Sizleri çok fazla bekletmeden ADA fiyat analizimize başlayalım.

ADA Fiyat 24 Temmuz 2022

0,5 dolar seviyesinin aşılmasıyla birlikte, Cardano 0,5264 dolar seviyesinde işlem görmekte.

ADA Grafik 24 Temmuz 2022

Cardano ADA fiyat grafiği 24.07.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasının ADA/USDT paritesini kullanarak hazırladığım grafik TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafik 4 saatlik zaman diliminde olup üzerinde destek ve direnç bölgeleri bulunmakta. 0,55 dolar direnç bölgesinden alınan tepkiler ise beyaz ok işaretleri yardımıyla belirtilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

ADA Analiz 24 Temmuz 2022

Grafik üzerinde bulunan mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. 0,55 dolar direnç bölgesinden alınan tepkileri ok işaretleri yardımıyla belirttim. Bu seviyenin Cardano için oldukça önemli olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle güçlü direnç bölgesi yakından takip edilmeli. Direnç bölgesine kadar yükselmesi durumunda kâr ve risk satışı yaparak takip etmek mantıklı olacaktır.

Cardano 0,55 dolar direnç bölgesinin üzerine çıkması durumunda, kırılan güçlü direnç bölgesi artık güçlü bir destek bölgesi olarak çalışacaktır. 0,55 dolar direnç bölgesinin üzerine alarm kurarak gelişmelerden hızlıca haberdar olabilirsiniz.

ADA Yorum 24 Temmuz 2022

ADA grafiğini yakından takip etmeye devam edeceğiz. Direnç bölgesinin aşılması veya destek bölgesine gerilemesi durumunda Muhabbit Trading Telegram kanalımızda en uygun setup paylaşılacaktır. Muhabbit Trading kanalımıza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cardano grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ADA/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version