Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43994.19
5.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2295.78
2.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.45
15.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.3
-0.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Cardano ADA Fiyat Analizi 24.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Cardano’yu inceliyoruz. Cardano grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Cardano ADA Fiyat Analizi 24.11.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Cardano yani ADA’yı inceleyeceğim. Bir süredir düşüş yaşan Cardano için dönüş bölgesi belirlemeye çalışacağım. Risk/Ödül oranı yüksek setuplar oluşturarak düşüşleri fırsata çevirebiliriz. Sizleri fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıklarına geçelim.

728×90 muhabbit - Cardano ADA Fiyat Analizi 24.11.2021300x250 muhabbit - Cardano ADA Fiyat Analizi 24.11.2021

ADA Fiyat 24 Kasım 2021

Kasım ayı içerisinde 2.37 dolar seviyesine kadar yükselen ADA, şu an 1.63 dolar seviyesinde işlem görmekte. Ayrıca şu an bulunduğu seviye kasım ayının en düşük seviyesi.

ADA Grafik 24 Kasım 2021

VToOqSV0 - Cardano ADA Fiyat Analizi 24.11.2021

TradingView aracılığıyla hazırlanan grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimizde kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı ADA/USDT paritesine aittir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

ADA Analiz 24 Kasım 2021

ADA grafiğimizde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini mor alanlar ile belirttim. Görüldüğü gibi destek ve direnç bölgelerimiz oldukça iyi çalışmakta. Bu nedenle aynı seviyeleri takip etmeye devam edeceğim. Aynı seviyeleri takip etmek isteyenler, kendi grafikleri üzerine ekleyebilirler. Grafiğimizde görüldüğü gibi gün içerinde 1.7 dolar destek seviyesi kaybedildi ve artık direnç bölgesi olarak karşımıza çıkıyor. Direnç bölgesine yakın olduğumuz için bu bölgede dikkatli olmakta fayda var. Yeni açılacak pozisyonlar için en güvenli bölge destek seviyesi olacaktır. Destek seviyesinde açılan pozisyonların stop mesafesi destek altında olacaktır. Bu nedenle yeni pozisyon açmayı düşünenler, 1.5 dolar destek seviyesini takip etmeli.

ADA Yorum 24 Kasım 2021

Analiz kısmında belirttiğim gibi 1.5 dolar destek seviyemizi yakından takip etmek gerekiyor. 1.5 dolar seviyesinin aynı zamanda psikolojik destek bölgesi olarak çalışacağını düşünmekteyim. Bu bölgedeki alıcıları topladıktan sonra önümüzdeki ilk direnç bölgesi test edilebilir.

Cardano grafiğimiz için teknik değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca Tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar