Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43458.82
-1.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2379.18
5.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.16
1.19%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.4
0.73%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Celsius Müşterilerinin İddia Kanıtlarını Sunması İçin Son Tarih Belli Oldu!

Celsius dava sürecinde gelişmeler yaşanıyor. 3 Ocak 2022’ye kadar dava açmayan Celsius alacaklıları dava sürecine dahil olamayacaklar.

Clock
Paylaş
Celsius Müşterilerinin İddia Kanıtlarını Sunması İçin Son Tarih Belli Oldu!

Kripto para piyasasındaki düşüşlerden kötü etkilenen Celsius şirketi bildiğiniz üzere iflas bayraklarını çekmişti. Celsius şirketinin iflas başvurusunu yapmasıyla birlikte de aleyhine birçok dava açılmıştı. Celsius şirketinin bu davalar için harcadığı miktarı ise yaklaşık 3 milyon dolar.

728×90 muhabbit - Celsius Müşterilerinin İddia Kanıtlarını Sunması İçin Son Tarih Belli Oldu!300x250 muhabbit - Celsius Müşterilerinin İddia Kanıtlarını Sunması İçin Son Tarih Belli Oldu!

Kripto para kredi platformu Celsius bu ayın başında New York mahkemesinden platformun yeniden yapılanma planını sunmak için son tarih süresinin uzatılmasını talep etmişti. Celsius’un talebine ABD mahkemesinden ise onay geldi. Mahkeme, iflas eden kripto para kredi platformu Celsius müşterilerinden iddia kanıtlarını en geç 3 Ocak 2023 tarihine kadar mahkemeye sunmalarını istedi. 3 Ocak 2022’ye kadar dava açmayan alacaklılar ise dava sürecine dahil olamayacaklar.

İlginizi Çekebilir: Celsius İflas Davasının Mütevelli Heyeti, Çalışan İkramiyesi Teklifini Reddetti

Son Tarih 3 Ocak 2022 Olarak Belirlendi!

celsius dump 1200x600 - Celsius Müşterilerinin İddia Kanıtlarını Sunması İçin Son Tarih Belli Oldu!

Konuyla ilişkili olarak kripto para kredi borç verme platformu Celsius ise Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda şu açıklamalarda bulundu:

“Bu hafta, iflas mahkemesi tüm müşterilerin dava açması için son tarih isteğimizi onayladı. Baro tarihi 3 Ocak 2023 olarak belirlendi.”

Celsius platformu resmi Twitter hesabında nasıl dava açılacağına dair detayları takipçileriyle paylaşırken bir sonraki duruşmanın 5 Aralık 2022 tarihinde yapılacağını da açıkladı.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar