Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39406
1.79%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2161.65
3.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.21
1.65%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.8
0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Celsius’tan Yeni Ödeme Yöntemi! Kredi Veyahut Banka Kartı!

Celcius, Simplex ile ortaklığının etkilerini göstermeye başladı.

Clock
Paylaş
Celsius’tan Yeni Ödeme Yöntemi! Kredi Veyahut Banka Kartı!

Celcius kullanıcıları artık kredi kartlarından ya da banka kartlarından minimum 50$ olmak üzere Tether Gold alabilecek.

Simplex ile ortaklık kuran Celcius Network, kullanıcılarına kredi ve banka kartları ile kripto para birimi satın almalarını sağlayacak.

728×90 muhabbit - Celsius'tan Yeni Ödeme Yöntemi! Kredi Veyahut Banka Kartı!300x250 muhabbit - Celsius'tan Yeni Ödeme Yöntemi! Kredi Veyahut Banka Kartı!

Bir kripto fonlama şirketi olan Celcius, artık kullanıcılarına kredi ve banka kartları ile Tether Gold almalarına olanak sağlıyor. 28 Mayıs’ta açıklanan habere göre minimum satın alma tutarı 50$ ve yıllık faiz oranı %4 rakamında geziyor.

Sadece Tether Gold Değil

Tether Gold’un yanı sıra, Simplex ile yapılan ortaklık firmanın kendi tokeni olan Celcius (CEL)’in de kredi ve banka kartıyla satın alınmasına olanak sağlıyor.

Bu yenilik, Celcius’un uygulamasında Tether Gold’u listelemesinden kısa bir süre sonra gerçekleşti. Celcius, Tether Gold’u kullanıcılarına bir yatırım aracı gibi empoze etti ve yatırımcıların yıllık olarak Tether Gold’dan %3 faiz almalarını sağladı. Bu durumla birlikte Celcius, kredi ve banka kartlarıyla çalışan ve kripto para birimlerinden faiz kazandıran sayılı firmalardan biri.

Ayrıca, Şubat 2020’de Celcius, Simplex ile yapılan iş birliğinin ilk meyvesini Bitcoin ve Ethereum’un kredi ve banka kartlarıyla satışa açılması olarak aldı. Bitcoin ve Ethereum’a bu desteği sunan tek borsa Celcius değil, Huobi ve Binance’de Visa ve Mastercard uyumluluğu ile birlikte bu satın alımlara olanak sağlıyor.

Bildiğiniz üzere Tether Gold, tartışmalı bir stablecoin haline gelen USDT’nin yaratıcısı Tether tarafından geliştirilmiş bir token. Ocak 2o20’de piyasaya sürülen Tether Gold adından da anlaşılacağı gibi altın endeksli bir stablecoin.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar