Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39466.5
1.87%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2156.83
3.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.31
2.29%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.7
0.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Çevrim İçi Tanışma Platformu Soldate, Ne İnşa Ediyor?

Çevrim içi tanışma platformu Soldate, NFT’lerin dahil olduğu bir oyuna mı dönüşüyor?

Clock
Paylaş
Çevrim İçi Tanışma Platformu Soldate, Ne İnşa Ediyor?

Solana ağı üzerinde olan SolDate, çevrim içi tanışma platformu olma yolunda ilerliyor. Çevrim içi tanışma platformları, dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcısı olan büyük bir endüstri olarak tanımlanabilir.

728×90 muhabbit - Çevrim İçi Tanışma Platformu Soldate, Ne İnşa Ediyor?300x250 muhabbit - Çevrim İçi Tanışma Platformu Soldate, Ne İnşa Ediyor?

Soldate’in kullanıcı bilgisi güvenliği, gizlilik ihlalleri ve sahte profiller gibi sorunlara çözüm getirdiğini biliyoruz. Peki bu sorunlara çözüm olması, flört uygulamasını kullanmak için yeterli bir sebep mi?

Bununla birlikte blok zincirinde Metaverse gibi yeni teknolojilerin verimli kullanımıyla yenilikler getirmek isteyen Soldate, kendi çöpçatanlık uygulamasını bir adım daha ileriye taşıyacak gibi gözüküyor.

Basit bir şekilde özetleyecek olursak Metaverse, normal hayatımızın sanal bir ortama artırılmış gerçeklikle iyi bir şekilde aktarıldığı bir alan, ortam veya evren diyebiliriz.

Soldate Ne İnşa Ediyor?

Normal bir flört uygulaması olmaktan çok Soldate, daha farklı ve eğlenceli bir evren oluşturmak istiyor gibi görünüyor. Aynı zamanda Soldate’in resmi Twitter hesabından atılan “tweet”lere göre uygulamadaki her bir gerçek profilin “Metaverse”te NFT tabanlı “avatar”larla senkronize edileceğinden bahsediliyor.

SOLDATE TWITTER

Oyunlaştırılmış bir çevrim içi flört evreni geliştirmek isteyen Soldate, uygulamasında olan her bir gerçek kişinin “Metaverse”te NFT’ye dönüştürülmüş bir “avatar”a sahip olmasından dolayı, uygulamayı biraz oyuna dönüştürerek daha eğlenceli hale getirmek istiyor gibi görünüyor.

Çevrim içi flört uygulaması, kullanıcıların blok zincirinde sosyalleştirmenin en verimli yolunu bulmaya çalışıyor. Bununla beraber kullanıcılar oyun içi varlıkları kullanarak “avatar”larının görünüşlerini değiştirebilecek, bir partner veya eş bulabilecek ve kendi şehirlerini kurabilecek. Ayrıca oyun içinde olan varlıkların her biri NFT tabanlı olacağından da söz etmemiz gerek.

Bununla birlikte kullanıcılar, oyun içi varlıklarını diğer oyunculara satabilecek. $DATE “token”larıyla ödüller kazanmak isteyen kullanıcılar, NFT’leriyle “stake”, ödünç alma ve borç verme işlemi yapabilecek.

Soldate bu yeni konseptini açıklamak için daha fazla AMA ve etkinlik yapacağını da ayrıca belirtmek gerek. Peki, siz SolDate projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

DATE Token Nedir?

Solana üzerinde olan DATE Token, SolDate uygulamasının temel bileşenidir. SolDate’in tüm sistemin yönetim “token”ı olarak işlev görecektir. Cüzdanında DATE Token bulunduran herkes, uygulamanın tüm özelliklerine erişebilecek.

“Token”ın toplam arzı 1 milyar adettir. Borsalarda henüz listelenmemiş olan DATE’in IDO’su 2021’in son çeyreğinde gerçekleşecek.

Soldate nedir için:

Soldate NEDİR

Soldate Türkiye Telegram grubu için tıklayınız..

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz…

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar