Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

SON DAKİKA

CFTC Binance’i mi İnceliyor?

Commodity Futures Trading Comission (CFTC) Binance’i mi izliyor?

Yayın:

-

Commodity Futures Trading Commission (CFTC) Binance’i mi izliyor?

İddia Bloomberg tarafından ortaya atıldı.

ABD’li vatandaşların Binance Global üzerinde işlem yapıp yapmadığı ve Binance’in bu duruma izin verip vermediğini inceleme altına alan CFTC, ülkede kayıtlı olmayan bir platformda türev işlem yapılmasına izin vermiyor.

Haberi duyulmasının ardından BNB tarafında ciddi bir düşüş yaşanırken, Binance tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Anca Binance CEO’su CZ konu ile ilgili bir tweet atarak durumu ciddiye almadığını belirtti.

Boğa piyasasında bu gibi “FUD”ların ortaya çıkmasının oldukça normal olduğunun altını çizen CZ, bu tarz haberlerin görmezden gelinmesi gerektiğini belirtti.

Wu Blockchain tarafından yapılan açıklamaya göre Binance üzerinde işlem yapan Çinli kullanıcılarda ciddi bir panik oluştu.Panikleyen bazı kullanıcıların kripto para borsası Huobi’ye geçiş yapmaya başladıklarını belirten Wu, aynı zamanda Binance tarafından bir açıklama geldiğini, şirketin ABD’de bulunan kişilere Binance.US üzerinden hizmet verdiğinin belirtildiğini açıkladı.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version