Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43486.45
-1.06%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2380.84
5.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.32
2.02%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.9
0.77%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Chainlink Colorado Eyaleti ile İş Birliği Yapacak!

Chainlink ve Colorado eyaleti, piyango oyunu oluşturmak ve denetlemek adına bir ortaklık kurdu.

Clock
Paylaş
Chainlink Colorado Eyaleti ile İş Birliği Yapacak!

Chainlink (LINK) ve Colorado Eyaleti, yeni bir piyango oyunu oluşturmak adına bir ortaklık kurdu. Toplamda üç kazanan için 17.500 $’lık bir ödül havuzda sahiplerini bekliyor. Ayrıca Chainlink sponsorluğunda bonus ödül olarak ek 8.500 $’da havuza atılmış durumda.

728×90 muhabbit - Chainlink Colorado Eyaleti ile İş Birliği Yapacak!300x250 muhabbit - Chainlink Colorado Eyaleti ile İş Birliği Yapacak!

Colorado Piyangosu İçin 1 Milyar Dolarlık Hedef

Colorado Piyangosu, dünyanın her yerinden katılımcılara açık bir Hackathon etkinliği yaratmış durumda. Devlet piyango dairesi, yenilikçi oyunlar ile beraber, arazi koruma ve Colorado’daki okulları finanse etmek için 1 milyar dolarlık gelir hedefine ulaşması için ellerinden geleni yapacaklarını bildirdi.

Colorado Valisi Jared Polis, belke de komşu eyalet Wyoming’deki benzer başarılı projelerden etkilenmiş bir şekilde, hükümetini teknoloji alanında lider yapmak istiyor.

Geçtiğimiz yıl, devlet yönetimimizi bir teknoloji lideri olarak konumlandırmak için kamu-özel teknoloji ilişkilerini geliştirmek amacıyla Colorado Digital Services’i başlattık. Ancak daha da önemlisi nüfusumuza teknolojik imkanlar dahilinde daha iyi hizmet verebilmektir.

Aktarılanlara göre açılış töreni 31 Temmuz akşamı yapılacak. Etkinlikte, Vali Jared Polis’in ve Vitalik Buterin’in konuşma yapması bekleniyor. Basın açıklamasına göre, bu olay “Piyango’nun ilk kamu-özel ortaklığı ve oyunudur.” dendi.

Chainlink, Blockchain Teknolojisinin Tokenlerin Ötesinde Bir Başarı Sergilemesini İstiyor

Chainlink’in kurucu ortağı Sergey Nazarov, verdiği bir demeçte Piyango ile çalışmaktan heyecan duyduğunu söyledi. Ayrıca Nazarov, blockchain teknolojisinin geleneksel alanın ötesinde başarılı olduğunu görmek istediğini belirtti:

Geliştiricilerin sahtekarlığı karşı korumalı oyun uygulamaları geliştirmelerini sağlamak için Colorado ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu, akıllı sözleşmelerin, blockchainlerin ve Oracle sistemlerinin, tokenlerin ve finansal ürünlerin ötesine geçtiğimizin bir göstergesi. Kendini koruması gereken ve son derece güvenilir dijital anlaşmalar gerektiren pek çok pazara girmeye başladık.

Bu tarz piyango oyunlarının blockchain teknolojisi ile yapılandırıldığını görmek ve deneyimlemek gerçekten çok ilginç olsa gerek.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar