Muhabbit

Chainlink LINK Fiyat Analizi 13.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chainlink’i inceliyoruz. Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

link Fiyat Analizi 3-1

Tüm okurlarıma iyi akşamlar. Bugünkü fiyat analizi yazımda uzun zamandır incelemediğimi fark ettiğim bir coini inceleyeceğim. Ayrıca Chainlink grafiğinde güzel de bir yükselen trend oluşumu var. Birazdan bunu da detaylı olarak tartışacağım.

Birkaç gün önce LINK fiyatı 38 dolar bandının üzerine çıksa da sonrasında düşüş yaşadı ve desteğinin altına sarktı. Yazıyı hazırladığım saatte 34,22 dolar seviyesinden işlem görmekte.

LINK Grafik 13 Kasım 2021

Chainlink LINK fiyat grafiği 13.11.2021. 4 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

FTX borsasında listeli Chainlink kontratına ait fiyat grafiği. Grafik 4 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

LINK Analiz 13 Kasım 2021

Grafikteki yeşil bölgeler takip ettiğim bazı destek ve direnç bölgeleri. Ancak bugün bunların üzerinde pek durmayacağız. Bugün üzerinde duracağımız konu grafikteki yükselen trend (mor). Bildiğiniz üzere trendlerde en önemli konulardan biri test sayısıdır. Fiyatın bu trendi 7-8 defa test ettiğini görmekteyiz. Bu test sayısı da oldukça güzel. Yani bu trende güvenebileceğimizi göstermektedir.

LINK Yorum 13 Kasım 2021

Bu trend kırılmadıkça kısa/orta vadede yönümüz yukarı diyebiliriz. Ne zaman ki bu trend kırılırsa tehlikenin başlayacağını düşünüyorum. Ancak bu trend çok büyük olmadığından kısa vadeli durumu etkiler diye düşünüyorum.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version