Muhabbit

Chainlink LINK Fiyat Analizi 21.06.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chainlink’i inceliyoruz. Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

chainlink fiyat analizi 4

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda ChainLink yani LINK inceleyeceğim. LINK grafiğinde yükseliş formasyonlarından biri olan ikili dip formasyonu ihtimali bulunmakta. Şu an Neckline seviyesine yaklaşan Chainlink grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri değerlendirmeye başlayalım.

LINK Fiyat 21 Haziran 2022

Fiyat açısından 7,5 dolar seviyesi oldukça önem teşkil etmekte. Şu an 7,38 dolar seviyesinde işlem gören Chainlink, direnç bölgesine oldukça yakın bulunmakta.

LINK Grafik 21 Haziran 2022

Chainlink LINK fiyat grafiği 21.06.2022. 1 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

TradingView aracılığıyla hazırladığım grafik 1 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimiz Binance borsasının LINK/USDT verileri kullanılarak hazırlanmıştır. Grafik üzerinde destek ve direnç bölgelerimizin dışında ikili dip formasyonlarını belirtmek için dip seviyelerine ok işaretleri eklenmiştir. Ayrıca ikili dip formasyonunun hedef seviyesini hesaplamak için (h) çizgileri bulunmakta.

LINK Analiz 21 Haziran 2022

Destek ve direnç bölgelerini her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla takip ediyoruz. Şu an 7,5 dolar direnç bölgesinde işlem gören LINK, oldukça önemli bir seviyede bulunmakta. 7,5 dolar direnç bölgesinin aşılması durumunda ikili dip formasyonu aktif olacaktır. Formasyon aktif olduktan sonra takip edilecek hedef seviyesi, dip bölgesi ile Neckline arasındaki fiyat farkı (h) kadar yükseliş olacaktır.

Neckline yani 7,5 dolar direnç bölgesinin aşılmadığı sürece formasyon ihtimal olarak takip edilebilir. Bu nedenle Neckline seviyesinin hemen üzerine alarm kurarak grafiğimizi yakından takip edebiliriz.

LINK Yorum 21 Haziran 2022

Umarım ihtimal olarak belirttiğimiz ikili dip formasyonu aktif olur ve Chainlink 10 dolar seviyesine kadar yükseliş gerçekleştirir.

Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde LINK/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version