Muhabbit

Chainlink LINK Fiyat Analizi 25.07.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chainlink’i inceliyoruz. Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

chainlink fiyat analizi 4

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda ChainLink yani LINK inceleyeceğim. LINK grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası fiyat hareketlerini değerlendireceğimiz fiyat analizi yazımızda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

LINK Fiyat 25 Temmuz 2022

9 Mayıs 2022 tarihinde 10 dolar seviyesinin altına düşen ChainLink, şu an 6,75 dolar seviyesin işlem görmekte.

LINK Grafik 25 Temmuz 2022

Chainlink LINK fiyat grafiği 25.07.2022. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman diliminde olup Binance borsasının LINK/USDT paritesi kullanılarak hazırlanmıştır. TradingView aracılığıyla hazırladığım grafikte destek ve direnç bölgeleri mor alanlar yardımıyla belirtilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

LINK Analiz 25 Temmuz 2022

Destek ve direnç bölgelerine baktığımız zaman oldukta iyi çalıştığını görmekteyiz. Bu seviyeleri kendi grafiğinizin üzerine ekleyerek aynı şekilde takip edebilirsiniz. Şu an 6,5 dolar destek seviyesinin üzerinde işlem gören LINK oldukça önemli bir konumda bulunmakta. Bu seviye geçmiş fiyat hareketlerinde görüldüğü gibi güçlü bir tepki bölgesi olarak çalışmakta. Bu nedenle 6,5 dolar destek seviyesinden açılacak işlemlerin hedefi direnç bölgeleri olacaktır. 6,5 dolar destek seviyesinin kaybedilmesi durumunda kırılan destek bölgesi artık direnç bölgesi olarak çalışacaktır.

Yukarıda belirttiğim gibi güçlü direnç bölgesi olan 6,5 dolar seviyesi yakından takip edilmeli. Umarım destek seviyesi kaybedilmez ve direnç bölgesine kadar bir yükseliş görebiliriz.

Chainlink grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde LINK/USDT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version