Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $26564.44
-0.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1593.37
-0.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $8.92
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $211
-0.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Chiliz CHZ Fiyat Analizi 30.05.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Chiliz’i inceliyoruz. Chiliz grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Chiliz CHZ Fiyat Analizi 30.05.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugün hazırlayacağım fiyat analizi yazımda CHILIZ yani CHZ’yi inceleyeceğiz. CHZ grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketlerine değineceğiz. Şimdi sizleri çok bekletmeden grafik bize neler anlatıyor bakalım.

728×90 muhabbit - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 30.05.2021300x250 muhabbit - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 30.05.2021
bDngR5CH - Chiliz CHZ Fiyat Analizi 30.05.2021
Chiliz CHZ fiyat grafiği 30.05.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

CHZ grafiğimizde marketin geri kalanı gibi büyük düşüşten payını alan altcoinler içinde ve grafikte oluşan çok sert hareketler grafiğe zarar vermektedir. Dakikalar içinde %20, %30 düşüşler beraberinde her zaman belirsizlikleri getirir. Bu nedenle grafiklerin tekrar oluşması için marketin bir süre zamana ihtiyacı oluyor, market geneli itibarıyla şu an bu süreç içinde olduğunu düşünüyorum. Bu zaman aralıklarında grafikleri takip edip, herhangi bir formasyon oluşumu var mı diye takipte kalmak gerekiyor.

CHZ son durum

Yukarıda anlattığım süreç içinde takip ettiğim coinler içinde CHZ’de var. Grafikte Ters Omuz Baş Omuz (TOBO) formasyonu oluşma ihtimali bulunuyor. Bu nedenle neckline kırılımını takip etmekte fayda var. Neckline bölgesini yeşil bir çizgiyle belirttim. Ancak henüz omuz yapısının tamamlanmadığını unutmamak lazım. Omuz yapısı tamamlanana kadar sadece ihtimal olarak değerlendirebiliriz. Neckline bölgesinin kırıldığını varsayarsak 0.4 dolar ve 0.43 dolar seviyeleri test edilebilir.

Genel olarak markette şu an birçok coinde gördüğümüz TOBO formasyonu ihtimali var. Trend dönüş formasyonlarından biri olan TOBO, düşüşte olan bir trendin sonlanıp artık yükselişe geçeceğinin önemli göstergelerinden biridir. Formasyon oluşması durumunda market bir süre yeşil olacağını düşünüyorum.

Şimdilik CHZ için teknik göstergelerimiz bu şekilde, ilerleyen zamanlarda grafiğimizi tekrar güncelleyeceğiz.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar