Muhabbit

China Daily NFT Platformu Kuracak!

İngilizce yayın yapan China Daily, kendi NFT platformunu kurmak için üçüncü taraf yüklenici arayışına girdi. OpenSea’ye rakip geliyor.

Çin Komünist Partisi’nin Propaganda Departmanı yönetiminde olan ve İngilizce yayın yapan China Daily, kendi metaverse ve NFT platformunu başlatmak istediği duyurdu.

China Daily, bu işi yapacak yükleniciye yaklaşık 390 bin dolar değerinde olan 2.813 milyon yuan ödeyecek. China Daily, blockchain konusunda uzmanlaşmış bir firma arayışı içerisinde ve bu firmanın Çin veya bir başka ülkede olması fark etmiyor. İhaleyi kazanan firma, NFT platformunu saniyede 10 bin işlem yapabilecek şekilde tasarlayacak.

Yüklenicilerin başvurularını sunmak ve platformu üç ay içerisinde tasarlamak için 17 Ekim’e kadar süreleri bulunuyor. China Daily; NFT platformu’nun amacını, “Çin medeniyetinin etkisini artırmak” olarak belirtiyor ve bu amacı metaverse, sanal gerçeklik (VR), artırılmış gerçeklik (AR), karma gerçeklik (AR) ve blockchain, NFT, büyük veri, bulut bilişim ve diğer teknolojilerin kullanımı yoluyla gerçekleştirmek istiyor.

Çin’de, 2021 yılından bu yana tüm kripto para işlemleri yasaklanmış durumda. Bazı blockchain kuruluşları hala ülkede faaliyet gösterse de, genellikle yoğun denetim uygulamalarıyla karşı karşıyalar.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version