Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

BLOCKCHAIN

Chromia 1.000 Dolar Değerinde CHR Dağıtıyor!

Binance’in 4. yaşına özel CHR ödülleri kullanıcıları bekliyor.

Yayın:

-

Chromia projesinin Twitter sayfasından yapılan duyuruya göre, 20 şanslı kişi 50 $ değerinde CHR kazanacak.

Chromia’nın Twitter sayfasından edindiğimiz bilgilere göre proje, Chromia’yı ve Binance’i takip eden ve 3 arkadaşını post altına etiketleyen kişiler arasından 20 kişiye 50 $ değerinde airdrop yapacak.

Bildiğiniz gibi 14 Temmuz 2021 tarihi, Binance’in 4. yaş günü. Bununla birlikte Binance yaş gününü kutlaması için kullanıcılarına ciddi bir oranda ödül dağıtıyor.

Geçtiğimiz günlerde açıklananlara göre, Binance şanslı kullanıcılarına 350 adet $CHR dağıtacak.

Chromia Nedir?

Şirket. , DApp’ler için yeni çözümler geliştiren bir proje olarak dikkat çekiyor. Tahmin edebileceğiniz gibi Chromia ekibi, DApp’leri ana akım bir hale getirmek için ciddi bir şekilde çalışıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version