Muhabbit

Chromia Blockchain’inde Yeni Bir Oyun!

Chromia desteği ile Krystopia: Nova’s Journey çıkışını yaptı!

Chromia

ChromaWay‘in alt şirketi olan Chromia, çevrimiçi oyunlara teknik çözümler sunan bir şirket görevi görüyor. Geçtiğimiz günlerde Mines of Dalarnia projesi ile ismini duyuran şirket, şimdi yeni bir oyun ile piyasaya heyecan katmış durumda.

Şirket, Krystopia: Nova’s Journey isimli projesini, Twitter’dan paylaşarak takipçileriyle paylaşmış durumda.

İnanılmaz bir görsel kalite, mükemmel bir hikaye altyapısı, zorlayıcı bulmacalar ve çok daha fazlası… Antler Interact, Krystopia: Nova’s Journey’in ikinci kısmını yayınlamaktan gurur duyar!

https://twitter.com/Chromia/status/1285530947153211398

Krystopia: Nova’s Journey, an itibarıyla, Steam platformunda, iOS platformunda ve Google Play Store’da erişilebilir halde. Eğer, Krystopia: Nova’s Journey’i Steam üzerinden satın alırsanız ayrıca %10’luk bir indirim ile satın alabileceksiniz.

Chromia’nın Etkinlikleri

Kullanıcıları açısından pek çok etkinlik düzenleyen Chromia, geçtiğimiz günlerde bir hazine avı etkinliği düzenledi. 9 Temmuz tarihinden 16 Temmuz tarihine kadar devam eden etkinlikte büyük ödül 5000 $’dı.

Bunun dışında, ChromaWay ve Chromia hava kuvvetleri adına bir sunum yapmıştı. blockchain şirketi, hava kuvvetleri sunumunda “ilişkisel blockchain” ile ilgili paylaşımlar yaptı.

Ayrıca bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde şirket topluluk oyları neticesinde büyük bir borsa olan Binance üzerinde listelenmeye başlamıştı.

Son Yazılar

Exit mobile version