Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44388
2.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2364.12
0.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.95
13.58%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.1
2.93%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Chromia ve ChainSwap Ortaklık Kuruyor!

Chromia, blockchain çözümlerine yatırım yapmaya devam ediyor.

Clock
Paylaş
Chromia ve ChainSwap Ortaklık Kuruyor!

Blok zincirleri arasında token takas platformu ChainSwap’in, dApp’lara ölçeklenebilirlik ve güçlü yeni özellikler getirmeyi amaçlayan yenilikçi bir blockchain platformu olan Chromia ile ortaklık kurduğu açıklandı.

728×90 muhabbit - Chromia ve ChainSwap Ortaklık Kuruyor!300x250 muhabbit - Chromia ve ChainSwap Ortaklık Kuruyor!

Bilindiği üzere, Chromia’nın yerel tokenı CHR, Binance Smart Chain’e taşınmıştı. Bu gelişmeden kısa bir süre sonra ChainSwap, tokenları için ERC-20 / BEP-20 köprüsünü etkinleştiriyor. Bunun yanında, gelecekte CHR ve CHR tabanlı tokenlar diğer EVM uyumlu zincirlerle köprüleme işlemini gerçekleştirmek için Chromia ile çalışmalar yapılacağı bildirildi.

ChainSwap yeni ortaklık ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Chromia ekibinin, yılların deneyimini ve yeni fikirlerini blockchaine taşıdığını belirtiyor. ChainSwap ayrıca, ilişkisel blok zinciri mimarilerinin, hem Katman-1 dApp’ler hem de BSC ve Ethereum için Katman-2 geliştirmelere benzersiz fırsatlar yarattığını belirtilerek şu ifadelere yer veriyor:

“Chromia ekibiyle çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve onlara hem kısa hem de uzun vadede yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.”

ChainSwap Hakkında

ChainSwap, akıllı zincirler için zincirler arası bir varlık köprüsü ve uygulama merkezidir. ChainSwap, projelerin ETH, BSC ve HECO arasında sorunsuz bir şekilde köprü kurmasını sağlar. ChainSwap’ın yakın gelecekteki hedefleri arasında, BTC, DOT, SOL ve daha fazlası kripto paraların arasında zincirler arası çözümler sunması yer alıyor.

Chromia Hakkında

Chromia, merkezi olmayan uygulamalar için yeni bir blok zinciri platformudur, mevcut platformların eksikliklerine yanıt olarak tasarlanmıştır ve yeni nesil dapp’lerin şu anda mümkün olanın ötesinde ölçeklenmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar