BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Chromia’dan Yeni Kampanya! 50000 $ Değerinde CHR Dağıtılacak!

Yarın başlayacak kampanya tam bir hafta sürecek. Etkinlik ile birlikte toplamda 50.000 $ değerinde CHR dağıtılacak.

Yayın:

-

chromia

Chromia (CHR) Binance ile yeni bir kampanyaya hazırlanıyor.

Yarın başlayacak kampanya tam bir hafta sürecek. Etkinlik ile birlikte toplamda 50.000 $ değerinde CHR dağıtılacak.

Mainnet’i için yeni aşamaya geçen Chromia hem bu adımını kutlamak hem de FDLT Project ile başlattığı işbirliğini kutlamak için etkinliği düzenlemiş durumda.

3 Farklı Kampanya

50.000 $’lık ödül havuzu üç farklı grupta dağıtılacak.

Birinci kampanya henüz Binance’e üye olmayan yatırımcılar için. Yeni kayıt olacak kullanıcılar burada bulunan link üzerinden kayıt olmaları halinde CHR işlemlerinde yüzde 10’luk bir indirim fırsatı yakalayacaklar. Ek olarak kampanya sırasında 100.000 CHR ve üzeri alım satım işlemi yapan kullanıcılar 10.000 $’lık ödül havuzundan pay alacak.

İkinci kampanyada ise 25.000 $’lık bir ödül havuzu bulunuyor. CHR paritelerinde en yüksek hacimi yaratan kişi 8.000 $’lık CHR’ın sahibi olacak. İkinci sıra 4.000 $ değerinde CHR kazanırken, üçüncü sıradaki kullanıcı 3.000 $ değerinde CHR kazanacak.

Dördüncü sıradan onuncu sıraya kadar olan kullanıcılar ise 10.000 $’lık ödül havuzundan eşit pay alacak.

Üçüncü kampanyada 15.000 $’lık bir havuz bulunmakta. 100.000 CHR ve üzeri hacim yaratan kullanıcıların tümü 15.000 $’lık ödül havuzundan eşit pay alacak. Bu noktada ödül havuzundan pay almak için en yüksek hacimi yaratmış olmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken 100.000 CHR ve üzeri alım satım işlemi yapmak olacak.

Kampanya kapsamında bulunan pariteler ise CHR/BTC, CHR/BNB ve CHR/USDT.

Ödüller kampayanın bitimini takiben 2 hafta içerisinde hesaplara yatırılacak. Etkinlik ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Hava Kuvvetleri İçin Sunum

Bildiğiniz üzere Chromia ekibi geçtiğimiz haftalarda ABD Hava Kuvvetleri’nin düzenlediği etkinlikte boy göstermişti. Etkinlik kapsamında merkezsiz uygulamaların (DApp) ve blockchain teknolojisinin hava kuvvetleri için faydalarını ve kullanım alanlarını içeren sunum büyük ilgi çekmişti.

Geçtiğimiz günlerde ise “Hazine Avı” etkinliği kapsamında yine ödül dağıtan Chromia, kullanıcıların Chromia blockchaini hakkında daha fazla bilgi sahip olmasını hem de  amaçlamakta. Etkinlik kapsamında ise toplamda 5.000 $ değerinde CHR kullanıcılara dağıtılacak.

Bildiğiniz üzere Chromia, Binance üzerinde topluluk oyları ile SwftCoin’i önemli bir fark ile geçerek listelenmişti.

9 Temmuz’da başlayacak “hazine avı” etkinliği 16 Temmuz’a kadar sürecek. Etkinlik ile ilgili tüm detaylara ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Quantstamp: Ethereum 2.0 Neredeyse Hazır!!

Ethereum 2.0 ilk fazı teslim etme yolunda.

Yayın:

-

Yüksek işlem maliyeti

Akıllı sözleşme denetleme şirketi Quantstamp, Ethereum 2.0′ın neredeyse piyasaya sürülmeye hazır olduğunu açıkladı. Şirket, ConsenSys tarafından geliştirilen Ethereum 2.0 istemcisi Teku‘nun denetimini tamamladığını açıkladı.

Quantstamp CEO’su Richard Ma, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Ethereum 2.0’ın çok yakın bir zamanda Faz 0’ı teslim etme yolunda olduğunu söyledi.

Bilindiği üzere Ethereum topluluğu, 2020 yılı bitmeden Ethereum 2.0’ın ilk aşamasını sunulması konusunda çok fazla beklenti içinde. Hatta Ethereum 2.0 araştırmacısı Justin Drake, Temmuz ayında sosyal medya platformu twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

“Topluluk 2020’de 0. aşama oluşumunu istiyor, bir gün geç değil. Hedef belirlendi; hadi gönderelim.”

Quantstamp ekibi de Ethereum topluluğunun bu çağrılarını duymuş gibi görünüyor. CEO Ma, yaptığı açıklamada, müşteri ekiplerinin, Ethereum 2.0’ın temelinin teslimata hazır olduğundan emin olmak için denetim firmalarıyla birlikte çalışıp gerekli testleri gerçekleştirmek için sayısız saat harcadığını söyledi. Çünkü Teku denetimi, fikir birliği kurallarının uygulanmasını ve gereken kod ve kontrollerin sürdürülmesini içeriyordu.

Quantstamp, yaptığı denetim sonrasında kod tabanının “en yüksek kalitede” olduğuna dikkat çekerek birkaç bulgu elde ettiğini açıkladı. Ayrıca herhangi bir sorun keşfedildiğinde, Teku geliştirme ekibinin bunları hızla çözdüğü bildirildi. 

Çözülen bulgular arasında, istemcilerin senkronize olmamasına neden olabilecek hatalar ve eksik doğrulama mantığının olduğu açıklandı.

Ethereum 2.0 nedir?

Ethereum 2.0, Ethereum ağında uzun süredir planlanan bir güncellemedir ve bir Proof-of-stake konsensüs mekanizmasına geçerek ölçeklenebilirliğini ve güvenliğini ele almayı amaçlamaktadır. Bir dizi testnet lansmanının ardından Ethereum 2.0’ın tam olarak piyasaya sürülmesi üç aşamada gerçekleşecek: Aşama 0, 1 ve 2.

Faz 0 ile çıkacak olan Beacon Chain, Zinken ve Spadina test ağlarında değerlendirilecek. Beacon Chain başlatıldığında, mevcut Ethereum, blockchain ile paralel olarak var olacaktır.  Beacon Chain piyasaya sürüldüğünde, bu defa dikkatler Ethereum 2.0 lansmanının 1. Aşamasına çevrilecek. Aşama 1, Ethereum’un saniye başına işlemlerini ölçeklendirmek amacıyla, proof of stake  zincirlerinin kanıtının entegrasyonunu sağlayacak.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Son IEO Injective Protocol Chainlink Hizmetlerinden Yararlanacak!

Yayınlanan blog yazısında türev işlem platformundaki fiyat verilerinin Chainlink üzerinden alınacağı belirtilmiş durumda.

Yayın:

-

injective pool

Kripto para borsası Binance üzerinde gerçekleştirilen Son IEO olan Injective Protocol, Chainlink “oracle”ı kullacağını açıkladı.

Yayınlanan blog yazısında türev işlem platformundaki fiyat verilerinin Chainlink üzerinden alınacağı belirtilmiş durumda.

İlginizi Çekebilir: İlk 100 Kripto Para Birimi

İşbirliği kapsamında toplamda altı farklı parite için veriler bahsi geçen oracle yoluyla elde edilecek. Verilerin alınacağı pariteler ise şu şekilde:

ETH/USD, BTC/USD, DAI/USD, LINK/USD, USDT/ETH ve YFI/ETH.

Devam eden süreçte farklı pariteleri de türev işlem platformuna ekleyeceğini belirten Injective Pool ekibi, yeni eklenen pariteler için de verilerin Chainlink üzerinden alınacağını açıklamış durumda.

Injective platformunu her tip trader için düzenlediklerini belirten ekip, platformları sayesinde Chainlink’in de yeni müşterilere ulaşacağını belirtti.

Cosmos (ATOM) İle Entegrasyon Gelecek

Blog yazısında halihazırda projenin Injective Chain üzerinde çalıştığı belirten ekip, kısa süre içerisinde ağın Cosmos ağının çözümü olan Cosmos Inter-Blockchain Communication (Blockchain Ağları Arası İletişim) ile entegrasyonunu tamamlayacağını açıkladı.

Bu sayede Injective Chain, birçok farklı blockchain ağı ile direkt iletişime geçebilecek. Cosmos ise bu çözümü sağlayan önde gelen projeler arasında bulunuyor. Bu noktada sağlanacak entegrasyon ile birlikte Injective, Band Protocol’ün (BAND) “oracle” çözümü ile direkt olan Band Chain ile iletişime geçerek ulaşabilir gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere Band Chain de Cosmos IBC çözümünün bir parçası konumunda.

Bu noktada birden fazla “oracle”dan veri alacak olan Injective, daha stabil fiyat beslemelerine sahip olabilir.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.