BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Chromia’dan Yeni Kampanya! 50000 $ Değerinde CHR Dağıtılacak!

Yarın başlayacak kampanya tam bir hafta sürecek. Etkinlik ile birlikte toplamda 50.000 $ değerinde CHR dağıtılacak.

Yayın:

-

chromia

Chromia (CHR) Binance ile yeni bir kampanyaya hazırlanıyor.

Yarın başlayacak kampanya tam bir hafta sürecek. Etkinlik ile birlikte toplamda 50.000 $ değerinde CHR dağıtılacak.

Mainnet’i için yeni aşamaya geçen Chromia hem bu adımını kutlamak hem de FDLT Project ile başlattığı işbirliğini kutlamak için etkinliği düzenlemiş durumda.

3 Farklı Kampanya

50.000 $’lık ödül havuzu üç farklı grupta dağıtılacak.

Birinci kampanya henüz Binance’e üye olmayan yatırımcılar için. Yeni kayıt olacak kullanıcılar burada bulunan link üzerinden kayıt olmaları halinde CHR işlemlerinde yüzde 10’luk bir indirim fırsatı yakalayacaklar. Ek olarak kampanya sırasında 100.000 CHR ve üzeri alım satım işlemi yapan kullanıcılar 10.000 $’lık ödül havuzundan pay alacak.

İkinci kampanyada ise 25.000 $’lık bir ödül havuzu bulunuyor. CHR paritelerinde en yüksek hacimi yaratan kişi 8.000 $’lık CHR’ın sahibi olacak. İkinci sıra 4.000 $ değerinde CHR kazanırken, üçüncü sıradaki kullanıcı 3.000 $ değerinde CHR kazanacak.

Dördüncü sıradan onuncu sıraya kadar olan kullanıcılar ise 10.000 $’lık ödül havuzundan eşit pay alacak.

Üçüncü kampanyada 15.000 $’lık bir havuz bulunmakta. 100.000 CHR ve üzeri hacim yaratan kullanıcıların tümü 15.000 $’lık ödül havuzundan eşit pay alacak. Bu noktada ödül havuzundan pay almak için en yüksek hacimi yaratmış olmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken 100.000 CHR ve üzeri alım satım işlemi yapmak olacak.

Kampanya kapsamında bulunan pariteler ise CHR/BTC, CHR/BNB ve CHR/USDT.

Ödüller kampayanın bitimini takiben 2 hafta içerisinde hesaplara yatırılacak. Etkinlik ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Hava Kuvvetleri İçin Sunum

Bildiğiniz üzere Chromia ekibi geçtiğimiz haftalarda ABD Hava Kuvvetleri’nin düzenlediği etkinlikte boy göstermişti. Etkinlik kapsamında merkezsiz uygulamaların (DApp) ve blockchain teknolojisinin hava kuvvetleri için faydalarını ve kullanım alanlarını içeren sunum büyük ilgi çekmişti.

Geçtiğimiz günlerde ise “Hazine Avı” etkinliği kapsamında yine ödül dağıtan Chromia, kullanıcıların Chromia blockchaini hakkında daha fazla bilgi sahip olmasını hem de  amaçlamakta. Etkinlik kapsamında ise toplamda 5.000 $ değerinde CHR kullanıcılara dağıtılacak.

Bildiğiniz üzere Chromia, Binance üzerinde topluluk oyları ile SwftCoin’i önemli bir fark ile geçerek listelenmişti.

9 Temmuz’da başlayacak “hazine avı” etkinliği 16 Temmuz’a kadar sürecek. Etkinlik ile ilgili tüm detaylara ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Atari, Kasım Ayında Halka Açık Token Satışı Yapacak!

Atari, oyun endüstrisinde bir ilki gerçekleştiriyor!

Yayın:

-

atari

Atari, Kasım ayı başlarında Bitcoin.com’da halka açık bir token teklifi gerçekleştirecek. Teklif tamamlanır tamamlanmaz, ERC-20 tabanlı AtariToken, Bitcoin.com borsasında işlem görmeye hazır hale gelecek. Token satışının kesin detayları henüz açıklanmadı, ancak Atari CEO’su Fred Chesnais, Token satışının 1 saniye kadar sürebileceğine inandığını söyledi:

Bu süre değişebilir. 1 saniye de olabilir 1 saat de. Yani bu durum sabit olarak belirlediğimiz miktara bağlı. Dürüst olmak gerekirse cidden kesin bir cevap veremiyorum.

Atari, özel satışlar ile şu ana kadar 1.5 milyon $ toplamış durumda. Chesnais, halka arz ile ilgili en önemli şeyin ek sermaye değil, hemen ardından gelen likidite olduğunu söyledi. AtariToken için olası kullanım durumları hakkında çeşitli DeFi protokolleri ile görüşülüyordu, ancak likidite eksikliği, yaklaşan satışın ve listelemelere engel olabileceğini gösterdi. Chesnais, AtariToken’in benzersiz bir DeFi kullanım durumu yaratabileceğine inanıyor.

Oyunlara ve oyun finansmanına 3 milyar eurodan fazla yatırım yaptığımız için listeleneceğimizi duyurmak istiyoruz.

Şirket, satışın tüm yerel düzenlemelere uygun olacağını ve bu nedenle ABD vatandaşlarına sunulamayacağını belirtti. Atari, halka açık bir şirkettir, ancak token satışı %50 hisseye sahip olduğu Cebelitarık merkezli bir kuruluş aracılığı ile yürütülmektedir.

Bitcoin.com’daki token teklif sayfası, 15 Ekim tarihinde açılacak. Bu tarihten itibaren kullanıcılar kayıt olabilecek ve KYC işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Daha fazla altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Ethereum İşlem Ücretlerine Maruz Kalmadan UNI Farming Mümkün Mü?

Supercharger isimli yeni etkinlik kapsamında “fee” ödemeden Uniswap tokeni UNI kazanmak mümkün hale getirilmiş oldu.

Yayın:

-

cryptocom uni

Kripto para platformu ve borsası Crypto.com dün gerçekleştirdiği duyuru ile birlikte DeFi tarafında önemli bir adım attı.

Supercharger isimli yeni etkinlik kapsamında “fee” ödemeden Uniswap tokeni UNI kazanmak mümkün hale getirilmiş oldu.

Platformun kendi tokeni CRO kilitleyerek gerçekleştirilebilecek yield farming etkinliği oldukça ilgi çekmiş görünüyor.

Herhangi bir kilitleme dönemi bulunmayan etkinlik kapsamında ücret ödemeden UNI token kazanılabiliyor.

Etkinlik için oluşturulan toplam havuz ise 500,000 $ değerinde. Kilitleme işlemini gerçekleştiren kullanıcılar havuzdan payını alacak. Ödemeler ise UNI olarak gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz dönemde inanılmaz bir büyüme yaşayan merkezsiz borsalar Uniswap liderliğinde büyümelerine devam ediyor. Merkezi borsalara oldukça ciddi rakip olma yolunda ilerleyen merkezsiz platformlar, merkezi borsaların düzenlediği etkinliklere de konu olmaya başlamış durumda.

Ethereum Ücretleri

DeFi uygulamalarının ve platformlarının popüleritesinin hızla artması ile birlikte Ethereum ağı üzerindeki yoğunluk da ciddi derecede artmış durumda. Saniyede ortalama 7 işlem onaylama kapasitesi bulunan ağa çok daha fazla işlem yüklemesi gerçekleştiğinden hem transfer süreleri hem de işlem ücretleri ciddi derecede artmıştı.

Doğası gereği merkezsiz borsalar üzerinde gerçekleştirilen işlemlerin tümü için de bir transfer işlemi gerektiğinden bu durum ağ kapasitesini oldukça olumsuz etkilemişti.

İşlem başına 30 $’a kadar çıkan ücretler kullanıcıları oldukça zor duruma sokmuştu.

Karlılığın oldukça yüksek olması sebebiyle kimi kullanıcılar bu ücretleri göz ardı ederken kimisi ise ücretlerin yüksekliği sebebiyle merkezsiz borsalar üzerinde işlem gerçekleştirmemişti.

Kilitli Değer Miktarı

11 Milyar $’ın üzerinde seyreden DeFi üzerindeki kilitli değer miktarı Temmuz ayında 2 Milyar $ seviyelerinde bulunuyor. Bu hızlı ivmelenme ve artış da kripto para topluluğunun ilgisi bu yöne çekmiş durumda.

DeFi platformları arasında Uniswap, en çok kilitli değeri barındıran platform konumunda bulunuyor. Yüzde 20’ye yakın dominans gösteren Uniswap’ın en yakın takipçisi ise MakerDao.

DeFi platformlarından yararlanıyor musunuz?

Diğer DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

DeFi marketcap için: DeFi MarketCap

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.