Muhabbit

BLOCKCHAIN

Clover Finance (CLV) Huobi’de Listelendi! 60.000 CLV Ödüllü Kampanya Başlatıldı!

Huobi’den yeni listeleme ve etkinlik duyurusu geldi.

Clock
Paylaş
Clover Finance (CLV) Huobi’de Listelendi! 60.000 CLV Ödüllü Kampanya Başlatıldı!

Clover Finance’ın yerel tokenı “CLV” önde gelen kripto para borsası Huobi’de listelendi.

Huobi Global’in resmi blog gönderesinde paylaşılan bilgilere göre, borsa, listeleme ile birlikte, 60.000 CLV (Clover Finance) ödül havuzlu yeni işlem kampanyası başlatıyor.

12 Ağustos 19:00 – 18 Ağustos 18:59 tarihleri arasında düzenlenecek olan kampanya hakkında açıklama yapan Huobi, etkinliğin toplam 6 tur yapılacağını, her turun 24 saat süreceğini ve tur bitiminde yeni bir turun başlayacağını duyurdu.

Huobi tarafından başlatılan etkinliğe ait kurallar ise şu şekilde:

  • Her tur, 24 saatlik minimum işlem hacmi en az 10 CLV (alım+satım, hesap içi işlemler hariç) olan kimlik doğrulamasını tamamlamış kullanıcılar 60.000 CLV ödülü kazanma şansı yakalayabilecek.
  • Her tur Şanslı Çekiliş Kuralları çerçevesinde toplam 50 şanslı kullanıcı seçilecek ve kişi başı 150 CLV ödül verilecek.
  • Her turdaki şanslı kullanıcılar dışındaki şartları karşılayan diğer katılımcılar, 2.500 CLV ödülü paylaşacak.
  • Çekiliş, 14 – 19 Ağustos tarihleri arasında her gün 09:00’da yapılacak.

Ödüllerin, etkinlik bitiminden sonra 7 iş günü içinde kullanıcıların borsa hesabına tanımlanacağını belirten Huobi, etkinliğe sadece kimlik doğrulamasını tamamlamış olan ana hesapların katılabileceğini duyurdu.

Clover Finance Hakkında

Clover Finance, DeFi uygulamaları için zincirler arası uyumluluğa odaklı bir blok zinciri altyapısı platformudur. Platform işlemlerin ücretlerini ödemek ve yapılacak olan ağ yükseltmelerini oylamak için kendi yerel tokenı olan CLV’yi kullanmaktadır. Clover ayrıca, Bitcoin ve diğer blok zincirlerinin birlikte çalışmasını sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.

Halâ Huobi hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Telegram: https://t.me/HuobiTurkiye

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar