Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

BLOCKCHAIN

Coca-Cola, Uluslararası Dostluk Günü Kapsamında NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürecek!

Uluslararası Dostluk Gününü destekleyen Coca-Cola NFT çıkarıyor.

Yayın:

-

Coca-Cola, 30 Temmuz tarihinde düzenlenecek olan Uluslararası Dostluk Günü’nü kutlamak için şirketin ilk değiştirilemez tokenı (NFT) için önde gelen avatar ve dijital giyilebilir tasarımcısı Tafi ile ortaklık kurdu. 

Önde gelen küresel içecek şirketi, bu iş birliğinin NFT’nin benimsenmesine yönelik önemli bir adım olduğunu belirtti:

“Coca-Cola, merkezsizliğin sanal dünyasında sonsuza kadar giyilebilecek Tafi tasarımlı dijital giysiler içeren bir NFT kutusunu OpenSea’de açık artırmaya çıkaracak.”

Bu kapsamda Tafi, NFT koleksiyonlarını sanal giyilebilir ürünler şeklinde tasarlamakla görevlendirilecek. Yeni tasarlanacak olan NFT’ler arasında giyilebilir özel bir Coca-Cola kabarcık ceketi, bir arkadaşlık kartı ve bir ses görselleştiricisi bulunacak.

Açık artırmada, Coca-Cola’nın yüksek oranda tahsil edilebilir otomatının yeniden tasarlanmış bir versiyonu olan Coca-Cola Dostluk Kutusu için teklif verilebilecek. 

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir?

Global Coca-Cola Ticari Marka Başkanı Selman Carega, Uluslararası Dostluk Günü’nü kutlamak ve uzun süredir ortaklıkları devam eden “Özel Olimpiyatları” desteklemek için yeni dünyalarda yeni yollarla yeni dostlukların kurulduğu ilk NFT’lerini paylaşmaktan heyecan duyduklarını dile getirdi.

“Her NFT, sanal bir dünya için yeniden yorumlanan Coca-Cola markasının özünü yeni ve heyecan verici şekillerde kutlamak için oluşturuldu.”

Tafi’nin COO’su Ty Duperron ise şunları söyledi:

“Bu gerçekten yapım aşamasında olan bir tarih ve Coca-Cola NFT’lerinin bu açılış koleksiyonunun gelecek yüzyıllar boyunca hayranları ve koleksiyoncuları memnun etmesini ve onlara ilham vermesini umuyoruz.”

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version