Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43373.03
-1.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2378.28
5.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.13
2.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $234.5
0.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Coin98 Wallet Ve YAY Games’den Yeni Ortaklık!

Coin98 ile YAY Games ortaklıklarını duyurdular.

Clock
Paylaş
Coin98 Wallet Ve YAY Games’den Yeni Ortaklık!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) ürünleri üreticisi ve cüzdan sağlayıcısı Coin98 ile oyuncular ve yatırımcılar için tasarlanmış merkeziyetsiz oyun pazarı YAY Games ortaklıklarını duyurdular.

Amacı zincirler arası birlikte çalışılabilirlik ve kullanıcı dostu ürünleriyle DeFi ekosistemini genişletmek olan Coin98 Wallet ile yapılan bu ortaklık YAY Games ekosistemini genişletmeyi amaçlıyor.

Coin98 hâlihazırda bir dizi DeFi ekosistem aracı sunsa da en değerli ürünlerinin dünya çapında 200 binden fazla kullanıcısı olan Coin98 olduğu düşünülüyor. İş birliği ile birlikte Coin98 Wallet, YAY Games tarafından desteklenen cüzdanlar arasında yerini alacak.

Coin98 Wallet’ın YAY Games üzerindeki cüzdan bağlantı seçeneklerinden biri olması ile Coin98 Wallet kullanıcıları geniş bir skaladaki oyna-kazan oyunları ve DeFi AMM’lerin keyfini çıkarabilecekler.

Coin98 Wallet YAY Games platformuna bağlanacak böylece herhangi bir YAY ödülü Coin98 Wallet’a direkt olarak yatırılabilecek veyahut cüzdandan erişilebilecek.

Ortak bir pazarlama veyahut stratejik bir ortaklıktan çok daha fazlası olması planlanan iş birliğinin, her iki tarafın da kripto para dünyasındaki farklı nişlere girmesinin önünü açması bekleniyor.

728×90 muhabbit - Coin98 Wallet Ve YAY Games'den Yeni Ortaklık!300x250 muhabbit - Coin98 Wallet Ve YAY Games'den Yeni Ortaklık!

Sahte YAY Token’a Dikkat!

YAY Games ve Coin98 Wallet tarafından duyurulan ortaklığın üzerinden çok zaman geçmeden YAY Games’den bir uyarı geldi. YAY Games, Temmuz-Ağustos gibi PancakeSwap üzerinde $YAY token’ını piyasaya sürmeye hazırlanıyordu. Akıllı sözleşmesi henüz yayımlanmayan token projesine “sahte” darbesi vuruldu.

YAY Games ekibi tarafından çıkartılmayan YAY isimli bir token, YAY Games ismini kullanarak listelendi. Durum böyle olunca YAY Games müstakbel yatırımcılarıyla durumu “DİKKAT” notuyla paylaştı.

Bununla birlikte Binance Smart Chain üzerindeki (BEP-20) YAY Token’ının Coin98 Wallet tarafından da destekleneceği bildirildi.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar