Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $38874.2
0.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2148.73
2.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.2
1.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.2
0.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase Cloud, Avalanche Blok Zinciri İçin Yeni Geliştirici Araçlar Ekledi!

Coinbase Cloud, Avalanche blok zinciri ve akıllı sözleşme platformundaki geliştirmeleri desteklemek için yeni araçlar ekledi.

Clock
Paylaş
Coinbase Cloud, Avalanche Blok Zinciri İçin Yeni Geliştirici Araçlar Ekledi!

Web3 geliştirici merkezi Coinbase Cloud, Avalanche blok zinciri ve akıllı sözleşme platformundaki geliştirmeleri desteklemek için yeni araçlar ekledi.

Yeni geliştirici özelliklerinin bir parçası olarak Coinbase Cloud, bir Avalanche (AVAX) doğrulayıcı düğümü çalıştırmaya başladı. Bu gelişmeyle birlikte Avalanche ağı kullanıcıları, AVAX tokenlarını Coinbase Cloud ile stake edebilecek ve blok zincirindeki işlemleri doğrulanabilmesine yardımcı olabilecek.

728×90 muhabbit - Coinbase Cloud, Avalanche Blok Zinciri İçin Yeni Geliştirici Araçlar Ekledi!300x250 muhabbit - Coinbase Cloud, Avalanche Blok Zinciri İçin Yeni Geliştirici Araçlar Ekledi!

Ethereum Sanal Makinesi (EVM), farklı blok zincirlerinin Ethereum (ETH) ağıdan ve onun özelliklerinden faydalanmasını sağlar. EVM ile uyumlu blok zinciri tokenları da birbirleri arasında sorunsuz bir şekilde köprülenebilir.

Kripto para borsasının Web3 özellikli kripto para cüzdanı olan Coinbase Wallet, AVAX entegrasyonu duyurdu. Geliştiriciler, Avalanche ağında uygulama oluşturmak için gereken belgelere ulaşabilecek. Coinbase Wallet, geçen hafta Solana (SOL) için bir entegrasyon gerçekleştirdiğini duyurmuştu.

coınbasecloud twıtter

Coinbase Cloud, kullanıcıları için yeni bir özellik geliştirecek. Bu özellik ile geliştiriciler, Avalanche ağını oluşturan kodların bölümlerini daha kolay bulacak ve kodlar üzerinde çalışmasını sağlayacak.

Coinbase Cloud, bu tür özellikler sağlayarak geliştiricilerin düğüm altyapısına kimlerin erişebileceğini ve yapılandırabileceğini görebilecek. Coinbase Cloud, düğümleri dört farklı coğrafi bölgeye iki bulut sağlayıcısı ile dağıtabileceğini düşünüyor.

Coinbase Cloud, geçen 2021 Ekim ayında Coinbase kripto para borsası tarafından başlatılan bir Web3 geliştirici destek platformudur.

İlginizi Çekebilir: Avalanche Nedir?

Coinbase Cloud, Avalanche Bridge aracılığıyla Bitcoin (BTC) ağı için desteğini de sunmaya başlayacak. Bu entegrasyon bu yılın ikinci çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

BTC ağı desteğiyle BTC sahipleri, tokenlarını Avalanche ağına aktarabilecek ve ağ üzerindeki Dapps’lerde işlem yapabilecek.

Kevin sekniqi Twıtter

Avalanche’ın kurucu ortağı ve COO’su Kevin Sekniqi, 23 Mart’ta attığı bir tweet’te Avalanche ile BTC entegrasyonunu şu şekilde özetledi: “Avalanche DeFi’ına çok fazla BTC gelmek üzere.”

Bu yeni entegrasyonlarla birlikte Terra (LUNA) ekibi, stablecoin olan UST’nin artık Avalanche blok zincirinde işlem göreceğini duyurdu. İspanya’nın Barcelona şehrinde Avalanche Summit etkinliği gerçekleşirken, Avalanche üzerindeki güncellemeler, entegrasyonlar ve çalışmalar hız kazanmaya başladı.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar