Muhabbit

Coinbase Custody AVAX İşlemlerini Başlatıyor!

Borsanın kurumsal kanadı olan Coinbase Institutional tarafından yapılan açıklamada Avalanche ağının yerel coini AVAX için işlemleri Coinbase Custody tarafından başlatıldığı açıklandı.

Avalanche AVAX

Avalanche AVAX

Kripto para borsası Coinbase, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Borsanın kurumsal kanadı olan Coinbase Institutional tarafından yapılan açıklamada Avalanche ağının yerel coini AVAX için işlemleri Coinbase Custody tarafından başlatıldığı açıklandı.

Kurumsal müşterileri için saklama hizmeti sunan Coinbase Custody, Coinbase’in bir kolu olarak tanımlanabilir. Halihazırda birçok coin ve token için saklama hizmeti sunan Coinbase Custody, artık AVAX için de benzer hizmeti sunmaya başlayacak.

Coinbase’de Listelendi

Geçtiğimiz gün Coinbase Pro üzerinde işlemlere başlayan AVAX, işlemlerin başlamasının hemen ardından Coinbase üzerinde de işlemlere başladı.

Bu sayede Coinbase’in tüm platformlarında işlemlere başlayan AVAX, hızlıca kurumsal tarafta da işlemlere başlamış oldu.

C-Chain İçin İşlemler Açıldı

AVAX tarafında sadece C-Chain için işlemleri aktive eden platform, kullanıcılarını bu noktada uyarmış durumda. Bildiğiniz üzere Avalanche ağı üzerinde üç farklı zincir bulunuyor. X,C ve P olarak isimlendirilen zincirlerden sadece biri için destek sunacak. C-Chain adreslerinin “0x” ile başladığının altını çizen Coinbase ekibi, harici ağlardan gerçekleşen gönderimlerin kayıpla sonuçlanacağını belirtti.

Coinbase tarafından AVAX için sunulan destek ile ilgili sizin düşünceniz nedir?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Son Yazılar

Exit mobile version