Muhabbit

Coinbase İçin Sırada Hangi Coin Var? ONT MATIC DASH DCR

Geçtiğimiz yıla kadar platformunda oldukça az coine yer veren Coinbase, özellikle ABD’ye yeni borsaların giriş yapması ile birlikte daha fazla coin listelemeye başladı.

Coinbase Custody

Coinbase Custody

Coinbase kripto para yatırımcılarının işlem yapmasa da takip ettiği kripto para borsalarının başında gelmekte.

Listelediği coinlerde inanılmaz artışlara sebep olan Coinbase, birçok projeyi inceleyip listelemeye karar vermekte. Geçtiğimiz yıla kadar platformunda oldukça az coine yer veren Coinbase, özellikle ABD’ye yeni borsaların giriş yapması ile birlikte daha fazla coin listelemeye başladı.

Normal şartlarda oldukça uzun süren coin incelemelerinin süresinin kısalması ve bu bağlamda bazı prosedürlerin yok sayıldığı sosyal medyada çokça dillendirilmişti.

Coinbase’de listelemelerden sorumlu Zach Segal, konu ile ilgili açıklama yapmış ve listeleme prosedürlerini Twitter hesabı üzerinden detaylı şekilde açıklamıştı. Hatta listeleme ile ilgi sorulan birçok soruya da tweetin altında cevap vermişti. An itibariyle birçok kripto parayı incelediklerini ve olumlu olması durumunda her kripto paranın Coinbase’de listelenebileceğini belirtmişti.

Custody Platformunda 60 Farklı Kripto Para

Özellikle ilk atılımlarını kurumsallara hizmet veren Custody platformunda gerçekleştiren Coinbase, kurumsal müşterileri için toplam 60 kripto para için hizmet sağlamakta.

Coinbase Custody

Listeleme Analisti için iş ilan da açtığını duyuran Coinbase listelemelerine devam edecek gibi görünüyor.

Yukarıda 60 kripto paranın bulunduğu fotoğrafı incelediğinizde sağ alt köşede iki yerdeki “soru işareti” dikkatinizi çekmiş olabilir. Halen listelemeler için çalışmalara devam eden Coinbase ekibi, yeni coinler eklemeye devam edecektir.

Coinbase Listing

Yukarıdaki listede Coinbase tarafından incelemeye alınan kripto paralar bulunmakta. Matic Network (MATIC) ise custody platformunda işlem görmekte.

Yukarıda listede bulunan coinlerin listelenmesi noktasında herhangi bir kesinlik bulunmuyor. Ancak hali hazırda “custody”de işlem göre MATIC içlerindeki en güçlü adaylardan biri olabilir.

Twitter Ontology Diyor

Twitter’da dolaşan dedikodulara göre ise Ontology (ONT) Coinbase’de listelenecek sıradaki coin. Coinbase listelenecek yeni kripto para ile ilgili hiçbir ipucu vermezken sosyal medyada tartışmalar devam etmekte.

Algorand geçtiğimiz günlerde Coinbase platformunda listelenmesinin ardından yüzde 34’lük bir artış yaşamıştı. Coinbase’de Coinbase Pro ve Coinbase listelemeleri ayrı ayrı gerçekleşmekte. Özellikle Coinbase Pro’dan sonra direkt Coinbase uygulamasında listelenen coinler daha büyük artışlar yaşıyor.

Sizce Coinbase’de listelenme sırası hangisinde?

 

Son Yazılar

Exit mobile version